lekarz Robert Wasiński

Polecam serdecznie, świetny lekarz, nawet gdy poronilam ciaze wyszlam od niego z pełna informacją i co wazne bez poczucia winy ze cos zrobilam zle (nie wypuscil mnie az przestalam plakac), przy kolejnej ciazy bardzo mnie wspieral przy kazdej wizycie dodawal otuchy i nadziei ze wszysko bedzie ok, robil czesto usg bo wiedzial ze tylko widok bijacego serduszka jest w stanie mnie uspokoic:) lekarz jakich malo!!

Jest to lekarz, u którego czuje się swobodnie. Rozmowny, uśmiechnięty, kulturalny. Poświęca dużo czasu dla swoich pacjentek - wszystko dokładnie wyjaśnia. Sam zaproponował bym zrezygnowała z prywatnych wizyt, a zaczęła przychodzić na kasę chorych. Polecam!

Nie zgadzam się z ostatnią opinią. Ja chodziłam do dra Wasińskiego w czasie ciąży na NFZ i za każdym razem robił USG, co 2 m-ce wysyłał na badanie krwi. Ja szczerze polecam tego lekarza, chodzę do niego i na NFZ i prywatnie i nie widzę różnicy w podejściu: za każdym razem jest uprzejmy, odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia i nie spieszy się, jak większość lekarzy. Właściwie to nie znam innego lekarza, który tak wiele czasu i uwagi poświęca pacjentom. Niestety, ma to też negatywne następstwa: czas wizyt się przedłuża i ...

Ja szczerze polecam tego lekarza, chodzę do niego i na NFZ i prywatnie i nie widzę różnicy w podejściu: za każdym razem jest uprzejmy, odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia i nie spieszy się, jak większość lekarzy. Właściwie to nie znam innego lekarza, który tak wiele czasu i uwagi poświęca pacjentom. Niestety, ma to też negatywne następstwa: czas wizyt się przedłuża i kolejne pacjentki są często przyjmowane z opóźnieniem.

Miły tylko podczas wizyt prywatnych, kiedy umówiłam się na wizytę w ramach NFZ, usłyszałam wprost, że powinnam przychodzić tylko na wizyty prywatne. Gdyż on biedny lekarz do każdej ciężarnej musi dopłacać z własnej kieszeni. Oczywiście nie wykonywał badań usg i nie kierował na badania. O rachunkach za wizyty prywatne oczywiście radzę zapomnieć.

Świetny lekarz! Delikatny, opanowany, miły i kompetentny. Poświęca dużo czasu nieważne czy wizyta jest prywatna czy publiczna! Gorąco polecam. Byłam u wielu ginekologów i to najlepszy na jakiego trafilam a w dodatku na NFZ :)

Bardzo polecam, naprawdę...nie ma różnicy czy wizyta jest prywatna czy też nie, dla mnie 5.0.

serdecznie polecam!! Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka! wszystko dokładnie wytłumaczy!