dr n. med. Robert Wierzbowski

Kardiolog

Trafilam do Pana Doktora z arytmia i skokami ciśnienia . Byłam wcześniej u innych lekarzy . Bez efektu poprawy . Tym razem się udało . Za drugim razem ustawił mnie idealnie może dlatego ze wywiad przeprowadził szczegółów i poświecił mi naprawdę dużo czasu . Ma cierpliwość . Jestem zadowolona . Inni już chcieli kłaść mnie na stół a doktor powiedział zdążymy spróbujmy moim zdaniem się uda . I udało . 👍

Pan dr n. med. Robert Wierzbowski - wspanialy lekarz i człowiek mający prawdziwe powołanie, wzbudzający zaufanie, spokojny i opanowany. Swoim dobrym słowem potrafi już leczyć i dawać nadzieję. Wywiad i EKG powodują postawienie szybkiej diagnozy. W moim przypadku - trafiona już od 6 m-cy. Uchronił mnie Dr od zabiegu inwazyjnego

W drugiej opinii nie dano mi dokończyć zdania,wiec: Dr uchronił mnie od poważnej interwencji inwazyjnej zastrzegając się, że może i to będzie konieczne, ale teraz nie. Czuję się i działam jak to było dawno temu. Z serca dziękuję, życząc dalszych osiągnięć - wdzięczny Lech J.

Dziekuje Panu Doktorowi za uratowanie mi zycia. Super lekarz specjalista , humanista. Polecam. Trudno tutaj opisac wszystkie zalety Pana Doktora - zbyt malo miejsca. Pozdrawiam pacjentow dr.Wierzbowskiego. ☺