Robert Wilk

Chirurg dziecięcy

Pierwszy raz spotkałam lekarza który tłumaczy, wyjaśnia,sam pyta czy wszytsko dla nas rodziców jest jasne, ma świetne podejście do dzieci no i co najważniejsze jest świetnym fachowcem.Kilka dni temu Pan Doktor przeprowadził zabieg u mojej córki, wszystko przebiegało wzorowo a ja dzięki doktorowi mam i miałam przekonanie że oddałam swoje dziecko w najlepsze leczące ręce.Dziękuje Panie Doktorze>

Bardzo dobry lekarz,niee odpowiada wymijająco na zadane pytania. mówi prosto i dobitnie jaki jest stan chorego i jakie sa dalsze plany leczenia.POLECAM

Zdecydowanie polecam! Lekarz, który ma fantastyczne podejście do dzieci oraz czas i cierpliwość do ich rodziców. Wykonywał zabieg u mojego synka - wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku.

Pan Doktor operował mojego synka dwukrotnie (przepukliny). Wszystko poszło bardzo dobrze. Za pierwszym razem trafiliśmy do niego przypadkowo, ale potem usłyszałam od innego lekarza i pielęgniarki, że lekarze z Prokocimia tylko jemu ufają, że nie ma sprawniejszego chirurga dziecięcego i dzieci ze swoich rodzin oddają tylko w jego ręce! Polecałam go już kilku znajomym mamom i wszystkie go chwaliły (przepukliny, stulejka, wycinanie zmian na skórze, jakieś gastryczne, ale nie pamiętam szczegółów). Dla nas był zawsze przemiły, być może dla kogoś mniej, ale w chirurgii najważniejsze jest, jakim jest specjalistą, bo to decyduje o życiu dziecka.

W 100% polecam Pana doktora Wilka. W lipcu mieliśmy zabieg syna, Pan doktor dokładnie wytłumaczył na czym zabieg będzie polegał ile będzie trwał, odpowiedział na wszystkie nasze pytania, po zabiegu odbierał telefony. Po prostu lekarz z powołania. Bardzo polecam. Z moich obserwacji Pan doktor ma niesamowitą pamięć:)

Wspaniały człowiek, mądry lekarz, miły, uprzejmy, w trakcie operacji mojego synka czułam się bezpiecznie gdyż wiedziałam że jest w odpowiednich rękach.

Dr Wilk przyjmuje również w Katowicach w Centrum Medycznym Falck, co jest dla mnie dużym udogodnieniem. Chodzę tam z moim synkiem i jestem zadowolona tego jak doktor nas prowadzi. Jest rzeczowy i ma fajne podejście do dzieci ;)

Jestem bardzo zadowolona ,trafiłyśmy do doktora tylko dlatego że nasz lekarz był na urlopie .Nie odmówił pomocy chociaż wiedział,że moja córka jest pacjentką jego kolegi ,nie kazał czekać chociaż mógł bo to nie był zabieg ratujący życie .Jest super fachowcem ,polecam go wszystkim .Dziękuję .Chciałabym żeby wszyscy doktorzy byli tacy jak on .

Wspaniały lekarz z ogromnym sercem do dzieci i zrozumieniem dla rodziców. Zawsze szalenie rzeczowy, bezproblemowy w kontaktach z rodzicami a przede wszystkim genialny chirurg maleńkich i trochę większych pacjentów :-)))

lekarz godny polecenia,czekałam na termin wizyty na NFZ 2miesiace ale opłacało sie!!dobre podejscie do dzieci,sympatyczny,za 2dni dr Wilk bedzie wykonywał zabieg stulejki u mojego 5letniego syna.Myśle ze z zaufaniem moge "oddać" w jego ręce mojego synka!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Kraków"?

dr
Robert Mieżyński

USD Prokocim
Kraków
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Anna Chrapusta

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14