Lek. med. Robert Wilk jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego). Studia ukończył w 1988 roku. W 1994 r. zdał egzamin specjalizacyjny z chirurgii dziecięcej. Dodatkowo, swoje kwalifikacje podnosił podczas wielu szkoleń w Manchester, Bremie i Wiedniu. Lek. med. Robert Wilk nieprzerwanie od 1988 r. pracuje w Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Poza pracą chirurga jest także wykład...

Doktor Wilk zniszczyl moje cialo ,nie dokonczyl liposukcji tak jak powinien ,robil mi poprawki trzy razy a efekt nie do przyjecia .Odradzam zaufanie temu doktorowi .

Super człowiek!!!! Super lekarz😊👍 Jak mało kto poświęca czas pacjentowi, udziela wyczerpujących odpowiedzi i jest przemiły ( co się zdarza coraz rzadziej niestety ) POLECAM szczerze!!!

Super człowiek!!!! Super lekarz😊👍
POLECAM szczerze!!!

Lekarz godny polecenia. Miałam wykonane kilka zabiegów. Jak zwykle uprzejme, kompleksowe podejście do pacjenta i w pełni poświęcony czas. Zabiegi wykonane bezboleśnie, ze wspaniałym intuicyjnym wyczuciem. Posiada duże kompetencje, do których każdy pacjent ma zaufanie

Lekarz godny polecenia.
Posiada duże kompetencje, do których każdy pacjent ma zaufanie

Zdecydowanie polecam jako specjalistę. Profesjonalne, sprawne wykonanie a do tego bezbolesne. Zawsze punktualnie z pełnym przygotowaniem. Dodatkowo: wspaniałe, intuicyjne wyczucie.

Profesjonalne podejście , niezwykła uprzejmość , Pan Doktor tłumaczy pacjentowi wszystkie po kolei działania w sposób przystępny z ogromna cierpliwością i spokojem ,polecam 100%

Wspaniały lekarz-profesjonalny, zaangażowany. Przeprowadzał operację naszego synka - pomimo, że operacja była robiona na NFZ, z chęcią nam wszystko wyjaśnił, dał prywatny numer; wyjaśnił, na czym będzie polegał zabieg i jak postępować potem-nie zmuszał nas do odbycia wcześniej kilku prywatnych wizyt. Czułam, że oddaję synka w dobre ręce. Jeszcze po zabiegu z chęcią udzielił nam rady i rozwiał nasze wątpliwości. Nie umiem ocenić jakości przeprowadzonej operacji, ale synek czuje się świetnie, już dwa dni po operacji ewidentnie ustąpiły wcześniejsze dolegliwości bólowe. Gorąco polecam tego Pana doktora.

Zdecydowanie polecam jako specjalistę. Bardzo kompetentny, konkretny. Do pacjenta podchodzi kompleksowo. Bardzo uprzejmy. Tłumaczy wszystko dokładnie i zrozumiale.

Zdecydowanie polecam! Lekarz, który ma fantastyczne podejście do dzieci oraz czas i cierpliwość do ich rodziców. Wykonywał zabieg u mojego synka - wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku.

Bardzo dobry lekarz,niee odpowiada wymijająco na zadane pytania. mówi prosto i dobitnie jaki jest stan chorego i jakie sa dalsze plany leczenia.POLECAM

Pierwszy raz spotkałam lekarza który tłumaczy, wyjaśnia,sam pyta czy wszytsko dla nas rodziców jest jasne, ma świetne podejście do dzieci no i co najważniejsze jest świetnym fachowcem.Kilka dni temu Pan Doktor przeprowadził zabieg u mojej córki, wszystko przebiegało wzorowo a ja dzięki doktorowi mam i miałam przekonanie że oddałam swoje dziecko w najlepsze leczące ręce.Dziękuje Panie Doktorze>