Lek. med. Robert Wilk jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego). Studia ukończył w 1988 roku. W 1994 r. zdał egzamin specjalizacyjny z chirurgii dziecięcej. Dodatkowo, swoje kwalifikacje podnosił podczas wielu szkoleń w Manchester, Bremie i Wiedniu. Lek. med. Robert Wilk nieprzerwanie od 1988 r. pracuje w Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Poza pracą chirurga jest także wykład...

Bardzo niekompetentny lekarz, 3 razy przychodzilismy do niego z problemem , jednak on bagatelizował sprawe... całe szczescie ze w pore zgłosilismy sie do innego lekarza ktory podjal interwecje w szybki sposób, teraz nasz synek juz jest zdrowy. Nie polecam!!!!

Wspaniały człowiek, mądry lekarz, miły, uprzejmy, w trakcie operacji mojego synka czułam się bezpiecznie gdyż wiedziałam że jest w odpowiednich rękach.

W 100% polecam Pana doktora Wilka. W lipcu mieliśmy zabieg syna, Pan doktor dokładnie wytłumaczył na czym zabieg będzie polegał ile będzie trwał, odpowiedział na wszystkie nasze pytania, po zabiegu odbierał telefony. Po prostu lekarz z powołania. Bardzo polecam. Z moich obserwacji Pan doktor ma niesamowitą pamięć:)

lekarz godny polecenia,czekałam na termin wizyty na NFZ 2miesiace ale opłacało sie!!dobre podejscie do dzieci,sympatyczny,za 2dni dr Wilk bedzie wykonywał zabieg stulejki u mojego 5letniego syna.Myśle ze z zaufaniem moge "oddać" w jego ręce mojego synka!!!

Dr Wilk przyjmuje również w Katowicach w Centrum Medycznym Falck, co jest dla mnie dużym udogodnieniem. Chodzę tam z moim synkiem i jestem zadowolona tego jak doktor nas prowadzi. Jest rzeczowy i ma fajne podejście do dzieci ;)

super lekarz bardzo dobry fachowiec w prywatnej klinice przyjmuje na refundację NFZ.

Wspaniały lekarz z ogromnym sercem do dzieci i zrozumieniem dla rodziców. Zawsze szalenie rzeczowy, bezproblemowy w kontaktach z rodzicami a przede wszystkim genialny chirurg maleńkich i trochę większych pacjentów :-)))

Fantastyczny lekarz !!Bardzo dobry fachowiec,rzetelny,kompetentny,wszystko objasnia,mojemu synowi operowal stulejke.Wszystko udalo sie bardzo dobrze.Polecam!!

Jestem bardzo zadowolona ,trafiłyśmy do doktora tylko dlatego że nasz lekarz był na urlopie .Nie odmówił pomocy chociaż wiedział,że moja córka jest pacjentką jego kolegi ,nie kazał czekać chociaż mógł bo to nie był zabieg ratujący życie .Jest super fachowcem ,polecam go wszystkim .Dziękuję .Chciałabym żeby wszyscy doktorzy byli tacy jak on .

Bardzo polecam jestem bardzo zadowolona z tak milej i dobrej opieki medycznej lekarz Roberta Wilka