Lek. med. Robert Wilk jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego). Studia ukończył w 1988 roku. W 1994 r. zdał egzamin specjalizacyjny z chirurgii dziecięcej. Dodatkowo, swoje kwalifikacje podnosił podczas wielu szkoleń w Manchester, Bremie i Wiedniu. Lek. med. Robert Wilk nieprzerwanie od 1988 r. pracuje w Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Poza pracą chirurga jest także wykład...

super lekarz ,miły ,serdeczny poświęca czas pacjętowi ,tłumaczy chorobę ,wzbudza zaufanie ,polecam jako specjaliste Mam córeczkę z porazeniem mozgowym -człowiek Wielkiego Serca ZAUFANIA NASZA OLA CHODZI śpiewa i rozwija sie od czasu operacji bardzo dobrze jest coraz lepiej -MAM NADZIEJĘ ŻE WAM POMOZE

Konkretny, kompetentny lekarz. Bardzo miły i uśmiechnięty - zarówno na wizycie, jak i przed i po zabiegu. Polecam gorąco!

Lekarz mrukliwy. Mało komunikatywny. Nie polecam.

Lekarz mrukliwy. Mało komunikatywny. Nie polecam.

Pan Doktor operował mojego synka dwukrotnie (przepukliny). Wszystko poszło bardzo dobrze. Za pierwszym razem trafiliśmy do niego przypadkowo, ale potem usłyszałam od innego lekarza i pielęgniarki, że lekarze z Prokocimia tylko jemu ufają, że nie ma sprawniejszego chirurga dziecięcego i dzieci ze swoich rodzin oddają tylko w jego ręce! Polecałam go już kilku znajomym mamom i wszystkie go chwaliły (przepukliny, stulejka, wycinanie zmian na skórze, jakieś gastryczne, ale nie pamiętam szczegółów). Dla nas był zawsze przemiły, być może dla kogoś mniej, ale w chirurgii najważniejsze jest, jakim jest specjalistą, bo to decyduje o życiu dziecka.

Pan doktor uratował zycie mojej córeczce kiedy karetka przywiozła ją na sygnale z "rejonu". Odwiedzał codziennie na oddziale. Przemiły człowiek, któremu będziemy wdzięczni do końca życia !!!

Wprost przeciwnie do poprzedniej opinii. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, mogę to powiedzieć ponieważ mój syn był przez niego operowany za co będę mu wdzięczna do końca życia.

niezdecydowany,mało komunikatywny,,"olał" mnie i moje dziecko,może w prywatnym gabinecie byłby inny