lekarz Robert Witek

Okulista

1,3

Lekarz z 30 letnim doświadczeniem (jak to powiedział) ale z 0 empatią. No cóż mówią, że lekarzem trzeba się urodzić, niestety ten pan jest tylko wyuczony. Ogólnie rzecz ujmując, nie potrafił wytłumaczyć, co będzie dziecku robione, sugerował jakoby rodzice ponosili winę zdarzenie, miał pretensji, że poprzedni lekarze (3) niepotrafili usunąć z oka ciała obcego. Dodam tylko że dziecko ma niespełna 3 lata. Z góry potraktował pacjenta, jako zło konieczne.

Pan doktor chyba minął się z powołaniem. Śmiem twierdzić, że osoba tak chamska i grubiańska nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, skoro jak zauważyłem mu to nie odpowiada. Doktor jest ordynarny i nieuprzejmy dla pacjentów. Oburza się kiedy musi zająć się obowiązkami, które do niego należą, wywyższa się traktując pacjentów z pogardą. Jego kompetencje pozostawiają również wiele do życzenia. Nie polecam tego lekarza i nie zamierzam leczyć się u niego nigdy więcej.

nieuprzejmy, grubiański . Byłam tylko u kontroli ale bardzo niesympatyczny on jak i cały zespół w szpitalu w tym pielęgniarki w poradni okulistycznej

lekarzem złym to mało "fatalnym''przy operacji oślepia pacjentow każdemu współczuje kto się dostał w jego złote rączki