lekarz Robert Zapora

Szkoda że nie można dodać ocen minusowych, bo byłyby one adekwatne. Wizyta u tego lekarza to stracony jak dla mnie czas

Bardzo nieprzyjemny lekarz . Brak podejścia do pacjenta wylumaczenie, gdzie dalej się udać . Byłam na wizycie 2-3 minuty .

Poprzedni lekarz Dr Zimin człowiek pełen empatii bardzo holistycznie podszedł do starszej osoby, chorujacej na demencje. Niestety odszedl. Babcie przejal Dr Zapora - czlowiek do ktorego zawsze jest miejsce, czyli ma malo pacjentow. Czlowiek niezwykle opryskliwy, chamski, pretensjonalny. Poprzednio idac po recepty dla babci nie musiałam jej kloptac i brac ze soba, ba Dr Zimin propownowal wizyte domowe w razie koniecznosci! Dr Zapora kazal przyjsc z babcia, bo nie bedzie slepo wystawial recept, ok. Babcie pofatygowalam i... nawet jej nie zbadal, cisnienie kazal zmierzyc w zabiegowym i tyle! Kolejna sprawa - babci stan sie pogorszyl, opiekunka sie rozchorowala i konieczne byl urlop by zajac sie babcia. W tym celu mama poszla do Dr babci- Zapory i co??? lekarz oznajmil jej,ze po takie swiadczenie ma isc do swojego lekarza w swojej przychodni, bo ona nie jest jego pacjentka! Ba dodal jej ze on sie lepiej zna, bo gdzie indziej o zgrozo jest dyrektorem przychodni. Mama potulnie pojechala do swojej przychodni- zostawiajac babcie bez opieki!!!!!!! tam dowiedziala sie oczywistego,ze lek. Zapora oszukal ja. Dostala zwolnienie na siebie, ze niby jest chora na 3 dni! i pojechala znowu do przychodni babci. Tam nawet personel pielegniarski przyznal mamie racje,ze dr jest niesympatyczny i kompletnie nie da sie z nim prowadzic dialogu. Ba powiedzial,ze tamta przychodnia klamie, a on jak bedzie chcial to moze sobie to doczyta kiedys, pielegniarce oznajmil ze nie posiada nawet dokumentacji medycznej babci! Mama zapytala go czy jakby miala swojego lekarza w Krakowie, a babci lekarz jest w Legionowie, to mialaby zostawic babcie sama i jechac do Krakowa po zwolneinie, odpowiedz lekarza - TO PANI PROBLEM! Mama poszla na skarge do dyrektora Komara, niestety nie odbiegal kultura i wiedza od poprzednika. Sprawa bedzie pokierowana dalej. Lekarza jednego i drugiego stanowczo odradzam! Przychodnie tez!