Robert Zawrotniak

Naprawdę bardzo dobry lekarz Ginekolog Podejście do pacjentki ,poświęcony czas i wyjaśnienie w trakcie badania na wysokim poziomie.plus wysoka kultura osobista

Naprawdę bardzo dobry lekarz Ginekolog

Najcudowniejszy człowiek jakiego poznałam , nigdy nie widziałam żeby jakikolwiek lekarz był tak oddany swojej pracy, dba o każda pacjentkę , zawsze jest pod telefonem jeśli wystąpi nagła sytuacja. Nie dość , że jest znakomitym lekarzem to również bardzo uprzejmym człowiekiem. WSZYSTKIM POLECAM PANA DOKTORA !

Pan doktor prowadził moją ciążę oczywiście prywatnie jednakże kiedy pojawiały się komplikacje zawsze był niedostępny...tak się stało, że w czasie mojego porodu był na dyżurze i w połowie porodu nas przejął to, że moje dziecko przeżyło jest cudem nie wiem dlaczego nie zrobiono cesarki mimo brudnych wód i tego że dziecko ważylo 4.200 wypchano go ze mnie siłą bo innego wyjścia nie było... mój syn walczył o życie czego skutki odczuwa do dzisiaj. Kolejny defekt to sposób w jaki zostałam zszyta czego skutki odczuwam do dzisiaj. Osobiście nie mam dobrych wspomnień związanych z doktorem i nikomu nie polecam piekła przez które przeszłam. Dopiero teraz po latach i dzięki wiedzy którą zdobyłam wiem, że postapiono ze mną niewybaczalnie.

Polecam tego lekarza. Przyjął mnie w Nowej Soli, poświęcił dużo uwagi. Przed operacją wszystko dokładnie wytłumaczył, co i dlaczego . Nie znałam go wcześniej, gdyż jestem z Lubska. Byłam bardzo mile zaskoczona podejściem i kompetencją Pana doktora. Bardzo konkretnie podszedł do mnie i w trybie pilnym umówił mnie na operacje.Polecam!!!!!

Pan Robert Zawrotniak, wspaniały lekarz. Jestem u niego już od 1,5 roku i nigdy się nie zawiodłam. Miły, potrafi wysłuchać, doradzić, delikatny i kompetentny. Może czasami poświęci mało czasu ale jest porządnym lekarzem. Polecam z całego serca :)

Witam.Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza.prowadził mi ciąże.Wizyty ustalał co miesiąc później częściej.Za każdą wizytę inkasował 110zł i na każdego pacjenta ma tylko 15minut, nic nie wytłumaczy, trzeba wszystkiego się prosić żeby z wielką łaską wyjaśnił. Dostałam zatrucię. Pojechałam kilka dni przed ustaloną prywatną wizytą do szpitala bo miałam złe wyniki. Odesłał mnie do domu i kazał zrobić powtórne badanie i przyjść na wizytę prywatną. A powinien od razu w szpitalu mnie zbadać i pobrać wyniki czego nie zrobił. Po wizycie prywatnej dostałam skierowanie na oddział szpitala w nowej soli gdzie jest ordynatorem. W ogóle się nie interesował stanem swojej pacjentki. Widziałam go tylko na porannych obchodach. W szpitalu bardzo nie miła obsługa pielęgniarek z położnictwa ale to wina ordynatora czyli Zawrotniak. Na noworodkowym milsze pielęgniarki. W ostatniej chwili zrobili mi cesarkę bo ciąża była zagrożona. NIE POLECAM LEKARZA I JEGO ODDZIAŁU W NOWEJ SOLI

MIŁY LEKARZ, SKUPIA SIĘ NA PACJENTCE. BYŁAM U NIEGO POD KONIEC KWIETNIA . TERAZ IDĘ 16 MAJA I MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

Polecam tego lekarza. Operował mnie w Nowej Soli. Przed operacją wszystko dokładnie wytłumaczył, co i dlaczego. Nie znałam go wcześniej, gdyż jestem z Glogowa. Byłam bardzo mile zaskoczona podejściem i kompetencją p.doktora. A najważniejsze,że dobrze wykonal mi operację.

Wspaniały lekarz:) poznałam go przebywając w szpitalu w Nowej Soli, potrafi wczuć się w sytuację pacjentki, zawdzięczam jemu udane cięcie cesarskie i rozluźnienie sytuacji przy porodzie:) prawdziwy fachowiec!!!! polecam

Robert Zawrotniak-wspaniały specjalista i kompetentny fachowiec.Bardzo dobry człowiek ,umiejący się wczuć w czyjeś położenie.To nieprawda że poświęca pacjentce zbyt mało czasu,jest też mężem i ojcem dlatego trochę wyrozumiałości.Bardzo dobrze opiekuje się pacjentką,dokładnie wszystko tłumaczy i przede wszystkim nie jest chciwy grosza.Chyba jestem rekordową pacjetką jeśli chodzi o wizyty u Pana doktora i chyba bardzo uciążliwą jesli chodzi o moją chorobę a miomo to Pan doktor poświęca mi bardzo dużo czasu i ma duzo cierpliwości.Polecam naprawdę warto to super fachowiec.To mój drugi komentarz (15.12.2010-20:20) i kazdy następny byłby taki sam.E