lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

Pelen profesjonalizm, i skutecznosc leczenia .Bardzo polecam p. doktora.Lekarz uprzejmy z powołania, zaangażowany w leczenie swoich pacjentów

SUPER LEKARZ!!!!Bardzo uprzejmy i taktowny....nie patrzy na zegarek podczas wizyty!!!!Dzięki Niemu moja mama szybko została postawiona na nogi.....szybko postarał się o badania i to bez żadnej dodatkowej opłaty.Profesjonalista!!!Polecam każdemu.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz .Zawsze dba o swoich pacjentów liczy się dla niego stan pacjenta .Bardzo polecam pana doktora w 100 procentach.

bardzo solidny lekarz , jestem bardzo zadowolny z wizyt, bardzo mi pomógł.Serdecznie polecam.

kompetenty i sympatyczny lekarz, bardzo mi pomógł na moje silne bóle glowy.bardzo polecam,oby wiecej takich lekarzy.

pan doktor wzbudzil moje zaufanie, dobrze zdiagnozował moją chorobe.Jestem bardzo zadowolona z pomocy , goraco polecam

zawsze ma czas dla pacjeta uprzejmy jeżeli poprosi się o dokładne badania nie odmówi dokładnych badań

godny zaufania i polecenia lekarz. profesjonalizm w 100%.

godny zaufania i polecenia lekarz. profesjonalizm w 100%.

Bardzo dobry specjalista,jestem zadowolony z wizyt , zawsze polecam innym pacjentom.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Spełnij moje oczekiwanie

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Spełnij moje oczekiwanie