lekarz Robert Zdanowski

Neurolog

Bardzo polecam pana doktora.Skutecznie wyleczył mnie z silnego bólu głowy.Od początku wzbudzał moje zaufanie.Jeszcze raz bardzo gorąco polecam.

super neurolog polecam każdemu .Jest naprawdę ok czy w szpitalu czy praktyka prywatna,wiem co piszę bo byłam w szpitalu i naprawdę się interesuje pacjentem Oby ich było więcej (takich lekarzy)

Znakomity lekarz! Nie bagatelizuje dolegliwości i nie skąpi skierowań na specjalistyczne badania. Podczas pobytu w szpitalu interesował się moim stanem i samopoczuciem. Poza tym, wiem prywatnie, że wciąż się dokształca, a tego zawód lekarza wymaga. W pełni poświęca się pracy. Zawsze będę polecać!

bardzo polecam tego lekarza,podejmuje trafione decyzje.

bardzo polecam tego lekarza,podejmuje trafione decyzje.

Bardzo dobry specjalista , wzbudza zaufanie, życzliwy

Bardzo dobry specjalista , wzbudza zaufanie, życzliwy

nie interesuje się pacjentem tylko pieniędzmi za łapówkę wyda każde zaświadczenie oraz skierowanie na badania typowy cwaniaczek

Bardzo się przykłada do swojej pracy! Zaangażowany w pacjenta w 200% Potrafi poświęcić wiele uwagi i czasu pacjentowi. Polecam jak najbardziej!

Bardzo się przykłada do swojej pracy!
Zaangażowany w pacjenta w 200%
Potrafi poświęcić wiele uwagi i czasu pacjentowi.
Polecam jak najbardziej!

Osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę,kompetentna,życzliwa.Zawsze ma czas dla pacjentów .Lekarz w 100 % godny polecenia !!!

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.Mój stan był b.ciężki Dzięki podjętym decyzjom dot. różnych badan oraz skierowania do szpitala i kliniki w Warszawie moja przewlekła choroba została zdiagnozowana ,a jej przebieg został znacznie złagodzony.

Co prawda bylamu tego lekarza pierwszy raz ale zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, i wierzę że kuracja jaką mi zalecił w leczeniu rwy kulszowej pomoże mi i przestanę w końcu cierpieć.