lekarz Robert Zieliński

Rehabilitant

Kompetencje lekarza, umiejętność przekazania informacji o problemie zdrowotnym , kultura osobista są na wysokim poziomie, ale pamiętajcie i uważajcie na rejestratorki. Brak kompetencji. Byłam zapisana na wstrzykniecie dostawowe czynników wzrostu i za tydzień po zabiegu rozpocząć rehabilitację, tak jak zalecił lekarz. Okazało się, że wcale tak nie jest! Pani rejestratorka próbowała mi wmówić, że mam zupełnie inny zabieg. Spowodowało to, że ten właściwy , po którym mam przez 2 dni nie obciążać stawu, będzie w drugim dniu rehabilitacji. Oznacza to, że stracę 3 dni rehabilitacji. Pomijam, że w tym czasie ...

Brak kompetencji. Byłam zapisana na wstrzykniecie dostawowe czynników wzrostu i za tydzień po zabiegu rozpocząć rehabilitację, tak jak zalecił lekarz. Okazało się, że wcale tak nie jest! Pani rejestratorka próbowała mi wmówić, że mam zupełnie inny zabieg. Spowodowało to, że ten właściwy , po którym mam przez 2 dni nie obciążać stawu, będzie w drugim dniu rehabilitacji. Oznacza to, że stracę 3 dni rehabilitacji. Pomijam, że w tym czasie są 2 dni świąteczne. W sumie moja rehabilitacja będzie trwać, przez brak kompetencji tej Pani, aż ...5 dni! Wiecie, że skierowanie na cito na rehabilitację na NFZ w MSS może być zrealizowane dopiero pod koniec kwietnia? Dzieki takim,,kompetentnym,, osobom możecie nie dotrwać do niej i zostać kaleką do końca życia.

Witam. Mi Bardzo pomagają zalecenia lekarza. Czy to masaż czy ćwiczenia trzeba systematyczności. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to trzeba samemu ćwiczyć w domu. Lekarz to nie mechanik. Polecam

żenada, liczy się tylko kasa, zero dobra pacjenta, Odnoszę wrażenie, że nie leczy a jedynie kasuje za wizyty. W Ostrołęce nie ma konkurencji, a to bardzo źle.

Do lekarza Zielińskiego zgłosiłam się z chorym kręgosłupem. Leczył mnie masażami. W tym czasie miałam kilka wizyt. Za każdym razem kasował mnie za wizytę. Zaniepokojona udałam się na konsultację do Warszawy. Okazało się, że mam dość poważne schorzenie, na które nie pomogą masaże. Ponadto zostałam źle zdiagnozowana przez Zielińskiego. Traktował mnie jak gdybym nic nie rozumiała. Odniosłam wrażenie, że mnie nie leczył a jedynie kasował za wizyty. W Ostrołęce nie ma konkurencji, a to bardzo źle.