dr n. med. Roma Kornet

Psychiatra

Specjalista psychiatra. Ordynator Oddziału Leczenia Zaburzeń Lękowych i Afektywnych w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy. Konsultant Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy. Szkolenia zawodowe w Poliklinice Umberto w Rzymie i Szpitalu Uniwersyteckim w Leuven w Belgii. Autorka publikacji naukowych. Praca doktorska poświęcona tematyce uzależnienia od alkoholu. Doświadczenie w leczeniu depresji, bezsenności, zaburzeń nerwicowych, lęków, skutków stresu, choroby afektywnej dwubiegunowej, współp...

Polecam wizytę u Pani Doktor jeśli ktoś zmaga się z problemami. Profesjonalne podejście do pacjenta, rzeczowe pytania, trafna diagnoza i leczenie. Bardzo ciepła, sympatyczna i serdeczna osoba przy której bez większego problemu człowiek się otwiera .Czego chcieć więcej?

Bardzo polecam. Analityczne podejście Pani doktor bardzo mi odpowiadało, rzeczowe pytania, analiza problemu, trafna diagnoza i leczenie. Czego chcieć więcej. Jest również miłą i sympatyczną osobą - stara się pomóc nie tylko z obowiązku.

Czy można podziękować za chęć do życia? To, co robi doktor Kornet, zasługuje na największą nagrodę. Bardzo mocno pozdrawiam Pani Doktor. Pacjentka

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich za dużo lub nie działa zmienia go na inny, bierze pod uwagę sugestie odnośnie leków, które najlepiej na mnie działają (leczę się już prawie 9 lat, więc sporo już brałam i wiem, które mi pomagają i na co). Polecam tę lekarkę bez względu na to, z jakimi problemami się Państwo borykają. Naprawdę warto!

Polecam - dzięki terapii wyszłam z zaburzeń odżywiania i nauczyłam się radzić sobie z sytuacjami, które wcześniej utrudniały mi codzienne funkcjonowanie, pozbyłam się irracjonalnych lęków i depresji. Pani Doktor Kornet jest sympatyczna, kulturalna i bardzo, bardzo uważnie słucha. Mimo, że ma wielu pacjentów (stąd czasem trzeba poczekać na wizytę tydzień, czy dwa), podchodzi do każdego indywidualnie i świetnie pamięta o czym była mowa na poprzedniej wizycie. Nie boję się szczerości, nawet przy trudnych tematach. Dziękuję.

Już pierwsza wizyta sprawiła , że mój problem wydał mi się mniejszy i miałam więcej sił aby z nim walczyć.Przede wszystkim daje ludziom nadzieję,nie zabiera jej,zawsze uśmiechnięta,swoim optymizmem zaraża innych,po wyjściu z jej gabinetu-zawsze jest mi lżej na duszy.POLECAM WSZYSTKIM!!

Jestem w trakcie leczenia i czuję że objawy mijają. W końcu trafiłem na lekarza, który trafił mi w leki i dobrze się po nich czuję :)Pani doktor słucha i wszystko wytłumaczy :) Jestem zadowolony :)