lekarz Roman Adamczyk

Niedawno zmieniłem przychodnię lekarską na ,,Grodek" i ,,trafiłem" na bardzo profesjonalnego Lekarza Rodzinnego, doktora Adamczyka.Już po pierwszej wizycie pan doktor naświetlił mi bardzo zrozumiale istotę moich problemów zdrowotnych.Skierował mnie do odpowiednich specjalistów ,przebadał,wypisał receptę i dał mi poczuć się bezpiecznie.A przy tym jest niesamowicie życzliwy i przyjazny do mnie jako pacjenta.

Porada w Przychodni Wojskowej na NFZ - byliśmy turystami. Trafna diagnoza. Dobre podejście do dziecka. Dużo poświęconego czasu. Nie zbywał.

Prawdziwy lekarz z powolania, godny zaufania, szerokie kompetencje, wiedza, doswiadczenie, ilosc czasu poswieconego na diagnoze- czas adekwatny do sytuacji, uprzejmy, godny polecenia

Jestem zadowolona z wizyt domowych.Trafia w leki,wszystko wytłumaczy.

Jestem zadowolona z wizyt domowych.Trafia w leki,wszystko wytłumaczy.

To najgorszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam! Zero podejścia do dziecka (chyba lepiej bada się zwierzęta).Trafiliśmy na Niego w Szpitalu w Świnoujściu. Przyjmował na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Wszystko co mówił, przekazywał z taką jakąś ironią i bezczelnym uśmiechem na twarzy. W gabinecie pan doktor trzymał po ok. 1 godzinie, na siłę badał córce napięcie mieśni, brzuszek, ciemiączko i węzły chłonne. Dziecko było sine z płaczu i bólu jaki mu zadał. W pewnym momencie złapałam go za rękę i powiedziałam dość!!! Pan doktor ironicznie się uśmiechnął ale chyba zrozumiał, że nie dopuszczę, aby zbliżył się jeszcze raz do mojej córeczki.