lek. dent. Roman Banaszek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

witam, u pana doktora miałam dość poważny zabieg usuwania zatrzymanej ósemki poprzez dłutowanie. Bałam się strasznie ale znieczulenie było tak świetne że nic nie czułam i uśmiechnięta z fotela wstałam. pełen profesjonalizm, szybko i bezboleśnie. usuwałam także drugą ósemkę (250zł) także bez bólu i bardzo szybko. Ceny są wysokie ale wolę uzbierać i pójść do sprawdzonego lekarza, którego się nie boję. polecam wszystkim

Wczoraj Pan Romek mi wyrywał górną 8 Szybko i bezboleśnie sam aż byłem zaskoczony że tak szybko uporał się z tym zębem :) jedynie cena trochę wygórowana bo to było zwykłe wyrwanie bez rozcinania i szycia. Mam jeszcze do wyrwania dwie 8 tylko że tym razem są one nie wyrżnięte więc jeszcze się podzielę opinią to tych dwóch zabiegach . Polecam

Wczoraj Pan Romek mi wyrywał górną 8

dwukrotnie dokonywałem usunięcia zęba w tym gabinecie i pod tym względem jest tam pełen profesjonalizm,szybko,fachowo,bezboleśnie-nie oszukujmy się że są to przyjemne chwile ale mając na uwadze wyzwania przed jakimi Romek staje to jest w tym najlepszy

Usuwano mi kawałek męska :) znacyz się ósemka nie miała jak wyjśc wiec usunięto mi czeąśc, która przeszkadzała ząbkowi, jedyny ból to przy znieczuleniu.

Polecam i to bardzo, usuwałem górną ósemkę ( mając fobię na punkcie dentystów ), ból był nie do wytrzymania. Zęba pozbyłem się szybko i bezboleśnie, no mały ból przy znieczuleniu :). Polecam gorąco.