lek. med. Roman Barylyak

Otolaryngolog

W sobotę byłam u tego lekarza z 8 letnim synem, który ma zapalenie ucha środkowego. Lekarz oczywiście spojrzał do nosa oraz do ucha. Jedyne co się dowiedziałam to, że ucho napewno boli i że dziecko słabo słyszy. Nie otrzymałam żadnych leków ani co dalej z tym robić. Jestem bardzo mocno rozczarowana postawą tego lekarza. Nie polecam nikomu! Koszt wizyty 290zł Czas wizyty 5 minut

Koszt wizyty 290zł
Czas wizyty 5 minut

Jeden z najgorszych lekarzy u jakich w życiu byłam. Niby ośrodek wygląda super, ma wiele dobrych opinii. Byłam tam tylko u tego Pana i jego NIE POLECAM! Przyszłam na wizytę w trakcie szóstego zapalenia ucha w tym roku, z gotowymi wynikami wymazów i tomografii (na pierwszej wizycie Pan oczywiście żadnych badań nie zlecił, bo przecież tyle zapaleń w jednym roku to normalna sprawa, po co to badać). W badaniach wyszedł gronkowiec złocisty, na tomografii również coś było widoczne, jednak nie dowiedziałam się co. Ucho mam zatkane, jednak Pan powiedział, że zatkane nie jest. Nie otrzymałam żadnych leków, na gronkowca również, bo przecież gronkowiec to "BANAŁ" cytując Pana doktora. Pan polecił mi iść do dermatologa (bo przecież do takiego lekarza człowiek powinien się skierować z zapaleniem i bólem ucha). Wyszłam z gabinetu bez jakiegokolwiek leku, z bolącym i zatkanym uchem, nie otrzymując jakiejkolwiek pomocy. Na prawdę nie wiem co ten Pan robi w tak renomowanym ośrodku laryngologicznym! Stracone w sumie 580zł (2 wizyty po 290zł), czas i paliwo (160km w jedną stronę)!