Nigdy w czasie jednej wizyty nie dowiedziałam się tyle o moich zębach. Wyposażenie jak z kosmosu. Czytelny sposób rozwiązania moich problemów. Cieszę się, że tu trafiłam.

Nigdy w czasie jednej wizyty nie dowiedziałam się tyle o moich zębach.
Wyposażenie jak z kosmosu.
Czytelny sposób rozwiązania moich problemów. Cieszę się, że tu trafiłam.

Miałam wykonywany zabieg chirurgicznego usunięcia 8,która wrosła w 7. Profesjonalizm w podejściu do pacjenta, zabieg całkowicie bezbolesny, mimo nacinania szczęki, szycia... Polecam Pana doktora Romana Borczyka, jako specjalistę w swojej dziedzinie.

Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie sa godni polecenia. Profesjonalnie, bezstresowo, milo, punktualnie

Protezy doprowadzały mnie do szału.Czuję się jeszcze młoda a zęby straciłam z powodu paradontozy. Chiałam zamienić protezy na implanty. Wszędzie mówiono, że nic nie da się zrobić bez odbudowy kości. Proponowano przeszczepy kości z biodra ale to przecież horror. U doktora Romana Borczyka okazało się, że da się założyć implanty bez odbudowy kości. Po pierwszym zabiegu jestem zachwycona. Lekka opuchlizna. Jedna tabletka przeciwbólowa. Gorąco polecam pana doktora Borczyka.

Masakryczne ceny w tej prywatnej klinice! Za to pacjenci dostają np. kartkę na Święta na czerpanym papierze, a w gabinecie "full wypas", jak w amerykańskim filmie. Szkoda, że mi nie pomógł, bo dałam za 15-minutową rozmowę 150 zł, a spełzło na niczym, jedynie dano mi "kosztorys" dalszego leczenia w wysokości ponad 2000 zł, nie gwarantując, że moje bóle miną. Nie dla przeciętnego zjadacza chleba, bo jak cała pensja pójdzie na ekskluzywne ząbki, to już na ząb nie będzie co wrzucić...

Bardzo miła atmosfera ale najważniejsze, że wreszcie rozwiązano mój problem! Wszyscy inni chcieli usunąć mi ząb a okazało się , że dało się go uratować! Ceny wyższe niż w innych gabinetach ale wiem za co zapłaciłam.