lekarz Roman Brzóska

Ortopeda

Witam. Nie spełna miesiąc temu pojechałem na pierwszą wizytę do doktora.Już przy pierwszym spotkaniu dał się poznać z bardzo dobrej strony a mianowicie poświecił dużo czasu na wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku po czym zakwalifikował do operacji.Przez ostatni rok leczyłem bark zachowawczo poprzez rehabilitacja ,zastrzyki i lasery. Niestety żaden z ortopedów u których bywałem nie postawił jasnej diagnozy a bark z dnia na dzien bolał tak samo mimo codziennych treningów z fizioterapeutom.Jesli chodzi o dr.Brzóske to uważam że jest specjalistą na światowym poziomie!Jest inteligętny i w fachowy sposób podchodzi do ...

Witam.
Nie spełna miesiąc temu pojechałem na pierwszą wizytę do doktora.Już przy pierwszym spotkaniu dał się poznać z bardzo dobrej strony a mianowicie poświecił dużo czasu na wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku po czym zakwalifikował do operacji.Przez ostatni rok leczyłem bark zachowawczo poprzez rehabilitacja ,zastrzyki i lasery. Niestety żaden z ortopedów u których bywałem nie postawił jasnej diagnozy a bark z dnia na dzien bolał tak samo mimo codziennych treningów z fizioterapeutom.Jesli chodzi o dr.Brzóske to uważam że jest specjalistą na światowym poziomie!Jest inteligętny i w fachowy sposób podchodzi do pacjenta.Uważam że mój przypadek był bardzo poważny ponieważ miałem liczne obrażenia które były spowodowane na skutek złego wyciskanie(przez wiele lat)na ławeczce płaskiej oraz różnymi sztukami walki.Doktor w fachowy sposób nie wzbudzając nie pokoju wytłumaczył wszsytko co trzeba zrobic. Obecnie jestem po zabiegu i czekam z niecierpliwością na ściągnięcie ortezy a żeby zacząć rehabilitację i wszsystko od początku.
Dr.Brzózka od początku do końca zachował się jak fachowiec!Po operacji przyszedł na sale aby zobaczyć jak pacjent się czuje i tak samo było następnego dnia.
Przeznacza tyle czasu ile pacjent potrzebuje,swobodnie można zadać mu szereg pytań.
Żadko kiedy spotyka się fachowca tak wysokiej klasy z takim podejściem do ludzi.Dr. Brzósce życzę dużo sukcesów na swojej drodze i jeszcze wiecej umiejętności w przeprowadzaniu operacji (o ile jest to możliwe :).
Wszystkim tym którzy mają poważne problemu z barkiem z czystym sumieniem polecam dr Brzóske!Warto przejechać pół Polski. Pozdrawiam!

Witam. Powinna być jeszcze jedna kategoria, w której dr Brzóska ma 5 gwiazdek - wybitny specjalista. 5 lat po operacji skatowanego barku i mogę teraz robić wszystko. Miałem całą stronę A4 różnych urazów. Albo nikt nie chciał tego operować, albo nie dawał żadnych szans na pełną sprawność. Te 5 lat jest chyba dobrą wizytówką. Pozdrawiam i dziękuję.

Pozdrawiam i dziękuję.

20.05.2013r artroskopia barku. Po zabiegu zalecenia do których zastosowałem się pełen ufności. To zaprocentowało. Pół roku po zabiegu jest lepiej niż można byłoby się spodziewać. Pan doktor prowadzi pacjenta w sposób profesjonalny, wyjaśni wszelkie wątpliwości i "mity". Ale nie wykona PRACY za pacjenta. Uważam, że razem tworzymy dobry zespół do którego zaprosiliśmy ostatnio w pełni zaangażowaną rehabilitantkę. Mam szczęście, że to doktor Brzóska opiekuje sią mną. Mieszkam we Wrocławiu i muszę dojeżdżać do Bielska, ale nie żałuję! Szczerze polecam Pana doktora Romana Brzóskę!

2 lata temu uległem powaznej kontuzji barku. Bylem u 3 różnych specjalistów ortopedów. Każdy inna diagnoza! Sam pracuje w słuzbie zdrowia i usłyszalem od znajomego lekarza o dr Brzóska. Czas oczekiwania na wizyte długi ale juz po pierwszej wizycie kontrolnej wiedziałem co mi jest. Musiałem poddac się operacji bo ból jaki mi towarzyszył każdego dnia odbierał mi już chęci do życia. Dziś mija 1,5 roku od opercji i może to zabrzmi śmiesznie ale dr Brzóska dał mi nowe życie. Mogę znowu pracować, uprawiać sport i co najwazniejsze cieszyc sie kazdym dniem. Nie jest to zadna pseudo reklama tego lekarza. Malo jest tak kompetentnych i 100% lekarzy z powołania jak dr Brzóska. Naprawde jeżeli ktoś ma poważne problemy z aparatem ruchowym to nigdzie nie szukajcie "fachowców traumatologów" tylko spróbujcie sie do niego dostać. Wizyty nie są tanie ale zdrowie jest najważniejsze. Panie doktorze moze i mnie Pan nie pamieta ale ja za wszystko bardzo dziękuje i życze dalszych sukcesów. Z wyrazami szacunku Przemek W.

Wzorzec lekarza. Uprzejmość, kompetencja, bardzo kontaktowy i wzbudzający zaufanie. Jeśli ktoś ma uraz barku, to ten lekarz w 100% gwarantuje sukces w jego wyleczeniu, zapomnisz o swoim barku, ja inni Jego pacjenci są tego najlepszym przykładem. Lekarz godny najlepszej rekomendacji i polecenia, Krzysztof Borowicz

Lekarz godny najlepszej rekomendacji i polecenia,
Krzysztof Borowicz

Wysokiej klasy specjalista.Niezwykle dokładnie przeprowadza badanie barku.Nie lekceważy żadnego pytania,żadnej wątpliwości pacjenta.Już na pierwszej wizycie,na którą przyjechałam przerażona z innej części Polski,stworzył bardzo miłą,wzbudzającą zaufanie,atmosferę i pewność wyleczenia.Jestem wdzięczna Panu Doktorowi i polecam innym Jego fachowość i kompetencje.

Dr Brzóska operował mnie w grudniu 2011. Podczas wypadku samochodowego doznałam szeregu obrażeń w tym obrażeń barku. Pan Dr zrekonstruował przyczep ścięgna mięśnia nad i pod grzebieniowego za pomocą implantów, "naprawił" złamany guzek większy wraz z przyczepem ścięgna mięśnia podłopatkowego, itd. Przed operacją nie mogłam podnieść ręki do góry, nie mówiąc już o uczesaniu się czy wykonaniu jakichkolwiek czynnościach domowych. W chwili obecnej ręka jest już prawie sprawna w pełni, ale rehabilitacja wymagała dużo poświęceń. Jednak warto było. Doktora polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty!!! Jest to osoba w pełni oddana temu, co robi. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie problemu, po zabiegu wymaga częstych konsultacji w celu sprawdzenia postępów. Wszystko skrupulatnie notuje. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to gwarantuję, iż po pierwszej wizycie całkowicie zostaną one rozwiane.

Jest to wspaniały lekarz. Niedawno przeszedłem operację która została wykonana BARDZO DOBRZE. Lekarz potrafił przed operacją wyjaśnić mi co mi dolega i krok po kroku wytłumaczył jak będzie wyglądała operacja. Wzbudza wielkie zaufanie, jest miły ,uprzejmy a przede wszystkim kompetentny. On jedyny od razu powiedział dobrą diagnozę czego nie mogę powiedzieć o słynnym szpitalu Urazowym w Piekarach Śląskich gdzie powiedziano mi iż jestem zdrowy , mam nie symulować i iść do pracy!!! Doktor Brzózka zrobił: Artroskopię barku lewego. Rekonstrukcję przyczepu ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego i warstwy głębokiej podgrzebieniowej. Tenodeza ścięgna głowy długiej bicepsa. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ Doktorowi Brzózce za operację i dobrą diagnozę!!!!

Jestem 8mą dobę po artroskopii prawego barku wykonanej przez dr. Brzóskę.Po upadku na schodach mój bark całkowicie przestał funkcjonowac.Badania wykazały ,że nastąpiło całkowite uszkodzenie wszystkich ścięgien stożka rotatorów z retrakcją w stopniu3 wg Patte ,Zwichnięcie przednie ścięgna głowy długiej bicepsa oraz powstał zaawansowany zespół ciasnoty podbarkowej.Po wizycie u dr. Brzóski odzyskałam nadzieję na powrót sprawności ręki po koniecznej operacji.Jak już pisałam jestem już po zabiegu wykonanym przez tego wspaniałego DOKTORA .Cały zabieg przebiegł bez jakichkolwiek komplikacji a ja na 2gi dzień wróciłam do domu.DOKTORZE DZIĘKUJĘ!!! Jestem dozgonnie wdzięczna Grażyna Szczepanowska-Krawet

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli . Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli .
Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam