lek. med. Roman Burda

Chirurg ogólny

Pochodzę z Krakowa gdzie studiowałem na Akademii Medycznej, ale od ukończenia studiów
związałem się z Kielcami. Pracuję w szpitalu w ...

związałem się z Kielcami. Pracuję w szpitalu w Kielcach od 1977r będąc asystentem na
Oddziale Klinicznym Chirurgii systematycznie zdobywałem doświadczenie zawodowe.
Od 1991r rozpocząłem specjalistyczna praktykę lekarską w zakresie chirurgii prowadząc
prywatny Gabinet, w którym wykonuję ambulatoryjnie zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej
i chirurgii estetycznej. Nadal pracuję w szpitalu na Klinice Chiru...

Godny polecenia lekarz i po prostu wspaniały człowiek. Kompetentny, uprzejmy i bardzo zaangażowany. Oby więcej takich lekarzy!

cudowny lekarz!!!! godny polecenia, rzadko teraz spotyka się już takich specjalistów, naprawdę rzadko. szczerze polecam

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.

Szeroka oferta, doświadczony lekarz. Według mnie warto odbyć konsultacje, jeżeli ktoś zastanawia się nad wykonaniem pierwszej w życiu operacji plastycznej.

Pan Roman usunął mi bardzo męczącego kaszaka. Zabieg przebiegł w profesjonalnej atmosferze i nie pozostawił blizny.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kielce"?

Selmedic
Chęcińska 14a