lek. med. Roman Burda

Pochodzę z Krakowa gdzie studiowałem na Akademii Medycznej, ale od ukończenia studiów
związałem się z Kielcami. Pracuję w szpitalu w ...

związałem się z Kielcami. Pracuję w szpitalu w Kielcach od 1977r będąc asystentem na
Oddziale Klinicznym Chirurgii systematycznie zdobywałem doświadczenie zawodowe.
Od 1991r rozpocząłem specjalistyczna praktykę lekarską w zakresie chirurgii prowadząc
prywatny Gabinet, w którym wykonuję ambulatoryjnie zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej
i chirurgii estetycznej. Nadal pracuję w szpitalu na Klinice Chiru...

Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie znamię przy linii włosów, które miałam od dziecka. Zrobił to szybko, sprawnie, cierpliwie wszystko wytłumaczył, a co najważniejsze dziś po znamieniu nie ma praktycznie śladu. Polecam go wszystkim znajomym.

Ja chciałam napisać, że jestem w bardzo pozytywnym szoku, że jeszcze tacy dobrzy ludzie jak Pan Doktor Burda istnieją, i że mam szczęście, że na Niego natrafiłam. Ciepły, dobry i empatyczny człowiek z wielką kulturą osobistą, wiedzą i cierpliwością.

Jedyny w swoim rodzaju . Lekarz z powołania . Fantastyczny specjalista . Poświęca czas zarówno na bezpłatna konsultacje jak i na wykonanie zabiegu. Polecam !

Jedyny w swoim rodzaju . Lekarz z powołania .
Polecam !

Godny polecenia lekarz i po prostu wspaniały człowiek. Kompetentny, uprzejmy i bardzo zaangażowany. Oby więcej takich lekarzy!

cudowny lekarz!!!! godny polecenia, rzadko teraz spotyka się już takich specjalistów, naprawdę rzadko. szczerze polecam

Szeroka oferta, doświadczony lekarz. Według mnie warto odbyć konsultacje, jeżeli ktoś zastanawia się nad wykonaniem pierwszej w życiu operacji plastycznej.

Pan Roman usunął mi bardzo męczącego kaszaka. Zabieg przebiegł w profesjonalnej atmosferze i nie pozostawił blizny.

Potrafi zmienić ciało w optymalny dla pacjenta sposób, bez wad jakościowych, ani negatywnych skutków ubocznych.

Zaufałam mu już po pierwszym spotkaniu i teraz mam nowe piersi. Zawsze miałam na tym punkcie kompleks. Lekarz doskonale poradził sobie z zapewnieniem maksymalnego komfortu.

Wyciął mi z ust drobną narośl. Na początku trochę się bałem ingerencji w miękką tkankę, ale obyło się bez powikłań. Lekarz krok po kroku mi wszystkie aspekty zabiegu wyjaśnił.