lek. med. Roman Burda

Chirurg ogólny

Pochodzę z Krakowa gdzie studiowałem na Akademii Medycznej, ale od ukończenia studiów
związałem się z Kielcami. Pracuję w szpitalu w ...

związałem się z Kielcami. Pracuję w szpitalu w Kielcach od 1977r będąc asystentem na
Oddziale Klinicznym Chirurgii systematycznie zdobywałem doświadczenie zawodowe.
Od 1991r rozpocząłem specjalistyczna praktykę lekarską w zakresie chirurgii prowadząc
prywatny Gabinet, w którym wykonuję ambulatoryjnie zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej
i chirurgii estetycznej. Nadal pracuję w szpitalu na Klinice Chiru...

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.

Wyciął mi z ust drobną narośl. Na początku trochę się bałem ingerencji w miękką tkankę, ale obyło się bez powikłań. Lekarz krok po kroku mi wszystkie aspekty zabiegu wyjaśnił.

Godny polecenia lekarz i po prostu wspaniały człowiek. Kompetentny, uprzejmy i bardzo zaangażowany. Oby więcej takich lekarzy!

Zaufałam mu już po pierwszym spotkaniu i teraz mam nowe piersi. Zawsze miałam na tym punkcie kompleks. Lekarz doskonale poradził sobie z zapewnieniem maksymalnego komfortu.

cudowny lekarz!!!! godny polecenia, rzadko teraz spotyka się już takich specjalistów, naprawdę rzadko. szczerze polecam

Szeroka oferta, doświadczony lekarz. Według mnie warto odbyć konsultacje, jeżeli ktoś zastanawia się nad wykonaniem pierwszej w życiu operacji plastycznej.

Rozpoznał u mnie niegroźną zmianę nowotworową na głowie i na plecach. Usunięcie nastąpiło bez żadnych powikłań, stosunkowo tanio.

Pan Roman usunął mi bardzo męczącego kaszaka. Zabieg przebiegł w profesjonalnej atmosferze i nie pozostawił blizny.

Potrafi zmienić ciało w optymalny dla pacjenta sposób, bez wad jakościowych, ani negatywnych skutków ubocznych.

Pan doktor operował mi znamię na powiece zrobił to cudownie jestem bardzo zadowolona bo został szew założony profesjonalnie, miła opieka i podejście. Pan doktor mówi po kolei co będzie wykonywał i jest osobą którą się darzy zaufaniem. Dziękuje bardzo doktorze za zabieg który został wykonany 21.03.2014r