lekarz Roman Czarnecki

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wspaniały, odpowiedzialny, szybki, miły, dowcipny.Kompetentny, delikatny,ciepły, cierpliwy. Po prostu niesamowity! Wart sklonowania, bo nieczęsto zdarza się taki Lekarz!Polecam, choć tłumy pacjentów są odstraszające.

polecam każdemu.W moim przypadku rak tarczycy- konsultował się z wrocławska sławą od tarczycy z włsnej inicjatywy.W dniu operacji 2003 pielęgniarki ogłosiły strajk-ponad godzię walczył z dyrekcją o pozwolenie operacji mnie i p.Ani.Chciałam się odwdzięczyc czekoladkami ale był zajęty kolejnym pacjentem-więc sama zjadłam.Teraz na Kamieńskiego pilnuje czerniaka mojej córki.

Guzka w piersi potraktował cyt."to nie powinno być nic groźnego, Pani jest młoda", żadnych badań, biopsji. Kazał wyciąć guzka u jakiegoś chirurga. Po trzech tygodniach okazało się, że to nowotwór złośliwy i kolejna operacja, naświetlania i chemia. NIE POLECAM!