lekarz Roman Elias

Korzystam z reg. wizyt od kilkunastu lat. Bardzo dobry lekarz. Polecam zdecydowanie. Zawsze poświęca tyle czasu i uwagi ile oczekuję. Lubię Jego spokój.

Jestem zadowolona bo pomogl mojej mamie w leczeniu od poczatku az do tej pory. Jest godny zaufania i tez godny polecenia

Lekarz bardzo niekompetentny, liczą sie tylko pieniądze,nie słucha pacjenta,na prywatnej wizycie czuje sie presje czasu,totalnie zbagatelizował, moje objawy, ignorant,nie zlecił żadnych badań za 150zl wypisał jedynie recepty na hormon tarczycy i tyle... Po wizycie u innego lekarza okazało sie, ze mam anemię, poważne niedobory witamin oraz niewydolnosc kory nadnerczy i groził mi przełom nadnerczowy! Obecnie mam ustawione leki i czuje sie dobrze,dr.Elias niestety nie jest dobrym endokrynologiem, nie potrafił mi także dobrać odpowiedniej dawki hormonu tarczycy jak sie okazało po badaniach zleconych przez innego lekarza dawka zaordynowana przez niego była ...

Obecnie mam ustawione leki i czuje sie dobrze,dr.Elias niestety nie jest dobrym endokrynologiem, nie potrafił mi także dobrać odpowiedniej dawki hormonu tarczycy jak sie okazało po badaniach zleconych przez innego lekarza dawka zaordynowana przez niego była prawie dwukrotnie za niska.Odradzam wizytę u tego lekarza.

Od 12 lat -oczywiście z przerwami-mam problemy zdrowotne, co jakiś czas pojawia się jakiś guz- różnie umiejscowiony. Szukałam przez znajomych dobrego lekarza-wskazali doktora Elias. Od pierwszego do ostatniego zabiegu (a było ich kilka) oddałam się w ręce Doktora i proszę mi wierzyć, że to był najlepszy mój wybór.

NIE POLECAM, BARDZO NIEKOMPETENTNY I NASTAWIONY WYŁĄCZNIE NA KASĘ

NIE POLECAM, BARDZO NIEKOMPETENTNY I NASTAWIONY WYŁĄCZNIE NA KASĘ

Nie polecam. Skierował mnie na operację,gdyż ma prywatną klinikę i jest to "metoda" na zarobienie pieniędzy. Nie zrobił mi ani razu biopsji tarczycy. Twierdził bez tego badania,że tarczyca bardzo niszczy mi serce.Przypadkowo trafiłam do endokrynologa,który przeprowadził dokładny wywiad,zrobił USG,biopsję,badania z krwi i okazało się,że nie ma żadnych wskazań do zabiegu.Mało tego od kilku lat nie biorę leków na tarczycę,robię regularnie badania i jest wszystko w porządku.Zrobiłam też badania serca i jest OK. Dla doktora kasa jest ważniejsza od zdrowia pacjentów.W przychodni do której chodzę obecnie spotkałam kobietę,która też miała być ...

Nie zrobił mi ani razu biopsji tarczycy. Twierdził bez tego badania,że tarczyca bardzo niszczy mi serce.Przypadkowo trafiłam do endokrynologa,który przeprowadził dokładny wywiad,zrobił USG,biopsję,badania z krwi i okazało się,że nie ma żadnych wskazań do zabiegu.Mało tego od kilku lat nie biorę leków na tarczycę,robię regularnie badania i jest wszystko w porządku.Zrobiłam też badania serca i jest OK. Dla doktora kasa jest ważniejsza od zdrowia pacjentów.W przychodni do której chodzę obecnie spotkałam kobietę,która też miała być operowana przez tego lekarza,a okazało się,że nie ma takiej potrzeby.Uważajcie pacjenci,potwierdzajcie diagnozę u innego doktora.Nie dajcie się operować na podstawie opinii uprzejmego doktora,budzącego zaufanie,lecz to pozory!!!

Wspaniały lekarz i człowiek, wzbudzający zaufanie z ciepłym podejściem do pacjenta i kompetencją.

Odradzam i nie polecam. Dlaczego? Dużo słów, dużo nadziei...a było klasycznie : Kasa ponad wszystko. Sa lepsi od tego pana i za mniej. Odradzam. Jola

PROFESJONALISTA-POLECAM WSZYSTKIM LEKARZ CZŁOWIEK

PROFESJONALISTA-POLECAM WSZYSTKIM LEKARZ CZŁOWIEK

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dziękuję za opiekę. Chylę czoła przed Panem doktorem