dr n. med. Roman Gawęda

ideał lekarza ,kompetentny i jednocześnie niewyobrażalnie empatyczny; taktowny i cierpliwy a do tego nadzwyczaj skuteczny - lekarz niezwykły

Najlepszy ortopeda jak do tej pory jakiego znam. Godny polecenia. Ortopeda jakich mało w dzisiejszych czasach. Rzetelny , pomocny i uprzejmy. Polecam wizyty oraz konsultacje telefoniczne, w moim przypadku nawet na odległość potrafi pomóc pacjentowi i załatwić wszytko co potrzebne pacjentowi.

Najlepszy ortopeda jak do tej pory jakiego znam.
Godny polecenia. Ortopeda jakich mało w dzisiejszych czasach.
Rzetelny , pomocny i uprzejmy.

Bardzo dobry lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jest miły, fachowy, niezarozumialy. Jako lekarz najwyższa nota. Jako człowiek najwyższa ocena.

Doktor ma rewelacyjne podejście do swoich pacjentów a do tego jest świetnym specjalistą. Na prawdę zna się na rzeczy i pomógł mi w sytuacji gdy inni nie dawali szans na normalne funkcjonowanie mojej dolnej kończyny. Nie żałuje ani grosza wydanego na wizyty do tego lekarza.

Lekarz ma bardzo sympatyczne podejście do pacjenta. Polecam doktora z problemami urazowymi , byłem u dr wielokrotnie i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Jest osobą konkretną i bardzo zawodowo podchodzi do sytuacji w której znajduje się pacjent.