lekarz Roman Głowacki

Laryngolog

Doktor zajął się u mnie wyleczeniem mnie z chrapania. Chodziłem wiecznie zmęczony i niewyspany.... Miałem wykonany zabieg operacyjny. Po zabiegu żona mówi ze chrapie znacznie mniej i czuje się lepiej. Pełen profesjonalizm biorąc pod uwagę całokształt, a doktorowi bardzo dziękuję za przywrócenie mi przyjemności ze snu.

Operacja zatok, którą wykonał doktor zmieniła moje życie o 180 stopni. Na reszcie czuję smak i zapach i pozbyłem się wiecznego kataru. Polecam, zwłaszcza dla osób, które borykają się z problemem zapalenia zatok.

Polecam, zwłaszcza dla osób, które borykają się z problemem zapalenia zatok.

Pan doktor to empatyczny człowiek . Bardzo dobry profesjonalista w swojej dziedzinie . Trafiłam do niego z polecenia i nie żałuję. Szybko postawił diagnozę i wskazał prawidłową decyzję o sposobie leczenia . Zlikwidował skutek i przyczynę problemów z zatokami . Szczerze polecam jesli szukacie dobrego laryngologa i specjalisty w dziedzinie zabiegów endoskopowych .

Pana doktora nie interesuje pacjent ani jego problem, wazne zeby zainkasować pieniadze 150 zl za wizytę trwającą 7 minut. To nawet w przychodni przyjmujacej w ramach umowy z NFZ , fundusz płaci za wizytę specjalistyczna trwającą 20 minut. pan doktor nawet nie sprawiał wrażenia że słucha moich problemów , pisał coś w komputerze. Po czym stwierdził, ze skoro przeżyłam tyle lat ( 60) -to nie mam co narzekać . po czym wstał dając mi do zrozunmienia ze nie powinnam zawracać mu głowy. nadmieniam ,ze przyszłam z powodu utrzymującej sie od kilku miesięcy chrypki, z którą nie mógł sobie poradzić lekarz rodzinny. I nie jestem ,ani nie byłam palaczem tytoniu. tak długo utrzymująca sie chrypka moze być niepokojacym objawem , ale jak widać nie dla szanownego doktora. Trzymajcie sie od niego z daleka !

Zdecydowanie nie polecam. Byłam prywatnie z córką. Przypuszczalna diagnoza bez użycia sprzętu. Zerowe wytłumaczenie i postępowania przy tego rodzaju schorzenia.Wizuta byle zbyć pacjenta i zaikasować pieniądze. Naciągane na zbędne kosztowne zabiegi. Zdecydowanie nie polecam wręcz odradzam

Miałem duże trudności z oddychaniem we śnie w związku z niedrożnością zatok, przerost tkanek w okolicy górnej części podniebienia(nie wiem, czy dobrze to opisuję - nie jestem lekarzem). Wszystko to było wywołane alergią. To co mi odpowiada, to to, że jest bardzo konkretny i skuteczny. Wcześniej okresowo (15 lat temu i jakieś 8 lat temu) leczyłem się u różnych laryngologów, ale nie bardzo to przekładało się na efekty. Z drugiej strony medycyna przez ten czas poszła bardzo do przodu.

Pan dr Roman Głowacki sprawia wrażenie bardzo dobrego laryngologa, jednakże pozory mylą. Z moim przypadkiem sobie nie poradził i nadal mam poważne problemy z zatokami. :( Poza tym stosunek do pacjenta budzi spore zastrzeżenia (zwłaszcza w przypadku wizyty publicznej). Zaś w przypadku wizyt prywatnych i tak jakość usług nie jest adekwatna do ceny.

Witam.Była dziś u Pana doktora.który mnie wyleczył od zaraz.Miałam dziwne uczucie chłupania w uchu.wczesniej byłam u innej Pani laryngolog stwierdziła zapalenie ucha zapisała mi leki które mi niepomogły.chlupanie było jeszcze większe,Apan doktor wyciągnał mi z uch woskowine i kawałek włosa.OD ręki bol i chlupanie ustąpiło.wspaniały specjalista.Godny polecenia.polecam

Niesamowity lekarz, bardzo kompetentny, odpowiada szczegółowo na każde pytanie, szczegółowy, bardzo uprzejmy, dużo czasu poświęca pacjentowi. Lekarz zasługuje na pełne uznanie i za to w imieniu mojego syna serdecznie Dziękuje. Małgorzata Czekaj.

Małgorzata Czekaj.

Po kilku wizytach u różnych laryngologów i obietnicach, że wszystko się samo wyleczy bez ingerencji chirurgicznej trafiłam do dra Głowackiego, który po 1 potraktował mnie jak człowieka, a nie jak "idiotę" <-- cytat innego lekarza. Poświęcił mi swój czas, nawet ten prywatny i w pełni zaangażował się w moje leczenie, za co serdecznie dziękuje