lekarz Roman Głowacki

Laryngolog

Bardzo polecam Doktora. Dziś podczas zwykłej konsultacji Doktor sprawnie zdołał wykonać mini zabieg otwarcia zamkniętej zatoki i pobrać wycinek do badania histopatologicznego dzięki czemu już niedługo będę wiedzieć "na czym stoję". Inny specjalista powiedział że zatoka jest zamknięta i dowiemy się co jest w środku dopiero podczas operacji, której termin byłby za kilka miesięcy. Doktor miły, uspakajający, profesjonalny. Dziękuję za to że Doktorowi się chciało samemu od siebie zrobić to otwarcie zatoki i pobrać materiał. Niestety czasem komuś się nie chce poświęcić czasu pacjentowi. Tutaj Lekarz wykonał wszystko perfekcyjnie i z zaangażowaniem. Dziękuję za poświęcony czas i podziwiam umiejętności i sprawność manualną, zabiegów.

Asystentka PANA DOKTORA -masakra pod każdym względem ,brak kompetencji i zero zainteresowania pacjentem

Pani KAROLINA asystentka Pana DOKTORA nie odbiera telefonu a jak już idbierze bardziej butnej osoby i pełnej pychy osoby nie spotkalem

Zdecydowanie NIE POLECAM. Bardzo dobrze przemyślana decyzja o płatności za wizytę przed nią, bo po zakończeniu nikt by mu nie zapłacił.

Doktor zajął się u mnie wyleczeniem mnie z chrapania. Chodziłem wiecznie zmęczony i niewyspany.... Miałem wykonany zabieg operacyjny. Po zabiegu żona mówi ze chrapie znacznie mniej i czuje się lepiej. Pełen profesjonalizm biorąc pod uwagę całokształt, a doktorowi bardzo dziękuję za przywrócenie mi przyjemności ze snu.

Operacja zatok, którą wykonał doktor zmieniła moje życie o 180 stopni. Na reszcie czuję smak i zapach i pozbyłem się wiecznego kataru. Polecam, zwłaszcza dla osób, które borykają się z problemem zapalenia zatok.

Polecam, zwłaszcza dla osób, które borykają się z problemem zapalenia zatok.

Zdecydowanie nie polecam. Byłam prywatnie z córką. Przypuszczalna diagnoza bez użycia sprzętu. Zerowe wytłumaczenie i postępowania przy tego rodzaju schorzenia.Wizuta byle zbyć pacjenta i zaikasować pieniądze. Naciągane na zbędne kosztowne zabiegi. Zdecydowanie nie polecam wręcz odradzam

Pana doktora nie interesuje pacjent ani jego problem, wazne zeby zainkasować pieniadze 150 zl za wizytę trwającą 7 minut. To nawet w przychodni przyjmujacej w ramach umowy z NFZ , fundusz płaci za wizytę specjalistyczna trwającą 20 minut. pan doktor nawet nie sprawiał wrażenia że słucha moich problemów , pisał coś w komputerze. Po czym stwierdził, ze skoro przeżyłam tyle lat ( 60) -to nie mam co narzekać . po czym wstał dając mi do zrozunmienia ze nie powinnam zawracać mu głowy. nadmieniam ,ze przyszłam z powodu utrzymującej sie od kilku miesięcy chrypki, z którą nie mógł sobie poradzić lekarz rodzinny. I nie jestem ,ani nie byłam palaczem tytoniu. tak długo utrzymująca sie chrypka moze być niepokojacym objawem , ale jak widać nie dla szanownego doktora. Trzymajcie sie od niego z daleka !

Pan dr Roman Głowacki sprawia wrażenie bardzo dobrego laryngologa, jednakże pozory mylą. Z moim przypadkiem sobie nie poradził i nadal mam poważne problemy z zatokami. :( Poza tym stosunek do pacjenta budzi spore zastrzeżenia (zwłaszcza w przypadku wizyty publicznej). Zaś w przypadku wizyt prywatnych i tak jakość usług nie jest adekwatna do ceny.

Lekarz konkretny.Stosuje innowacyjne metody (w moim przypadku operacja przegrody nosa).Z czystym sumieniem polecam.