lekarz Roman Głowacki

Laryngolog

Niesamowity lekarz, bardzo kompetentny, odpowiada szczegółowo na każde pytanie, szczegółowy, bardzo uprzejmy, dużo czasu poświęca pacjentowi. Lekarz zasługuje na pełne uznanie i za to w imieniu mojego syna serdecznie Dziękuje. Małgorzata Czekaj.

Małgorzata Czekaj.

Miałem duże trudności z oddychaniem we śnie w związku z niedrożnością zatok, przerost tkanek w okolicy górnej części podniebienia(nie wiem, czy dobrze to opisuję - nie jestem lekarzem). Wszystko to było wywołane alergią. To co mi odpowiada, to to, że jest bardzo konkretny i skuteczny. Wcześniej okresowo (15 lat temu i jakieś 8 lat temu) leczyłem się u różnych laryngologów, ale nie bardzo to przekładało się na efekty. Z drugiej strony medycyna przez ten czas poszła bardzo do przodu.

Witam.Była dziś u Pana doktora.który mnie wyleczył od zaraz.Miałam dziwne uczucie chłupania w uchu.wczesniej byłam u innej Pani laryngolog stwierdziła zapalenie ucha zapisała mi leki które mi niepomogły.chlupanie było jeszcze większe,Apan doktor wyciągnał mi z uch woskowine i kawałek włosa.OD ręki bol i chlupanie ustąpiło.wspaniały specjalista.Godny polecenia.polecam

Co tu dużo mówić jest to fantastyczny lekarz...dzięki niemu mam sprawną krtań pomimo uszkodzonej struny głosowej , bardzo polecam

Po kilku wizytach u różnych laryngologów i obietnicach, że wszystko się samo wyleczy bez ingerencji chirurgicznej trafiłam do dra Głowackiego, który po 1 potraktował mnie jak człowieka, a nie jak "idiotę" <-- cytat innego lekarza. Poświęcił mi swój czas, nawet ten prywatny i w pełni zaangażował się w moje leczenie, za co serdecznie dziękuje