lekarz Roman Gorlach

Wenerolog, Dermatolog

Witam, lecze sie u tego pana 3 miesiac, i nie wiem co mam o tym mylslec, mam 21 lata, z tradzikiem walcze od liceum, pewnego dnia wstalem i po prostu poszedlem, ludzi od groma w poczekalni, siedzialem 3 godziny, zdazylem sie nasluchac w poczekalni jaki to wspanialy lekarz, przyjezdzaja do niego ludzie z calej Polski. Ogolnie nie wierze w lekarzy, uwazam, ze jesli chodzi o tradzik to zaden nie jest w stanie pomoc ;/ na wlasna reke uzywalem praktycznie wszystkie preparaty ktore wyszly na rynek, mascie, tabletki, oklady, wszystko. no i nic. Zdecydowalem sie poszperac glebiej po necie i znalazlem opinie o tym lekarzu i zdecydowalem sie ze pojde, zasiegne opinii specjalisty poniewaz juz bylem na skraju zalamania, byl to czas kiedy cala twarz mnie bolala, i po prostu powiedzialem sobie 'a moze pomoze?!' wiec pojechalem, i nadal jezdze, byly momenty, ze cala sala byla zapelniona a ja czekalem ktorys tak w kolejce na schodach. Jesli chodzi o lekarza, to mily czlowiek, ktory slucha glosno radia, ale po takim dlugim czekaniu, mialem inne oczekiwania, a nie wyjasnil skad sie to wzielo, czego unikac, zadnej takiej pogaduszki. Dal mi ksero ... co po kolei brac, jakie tabletki łykać, przygotowany 'plan' na 5 miesiecy, i mial tego troche, a myslalem ze to raczej sprawa 'indywidualna' w końcu sa rozne odmiany jesli chodzi w moim przypadku to odmiany tradziku. Pierwsza wizyta kosztowala mnie 40 zł ... i kolejne dwie takze, ost czyli czwarta 30 zl. nie wiem co tu napisac, wiem ze to wymaga czasu, ale po trzech miesiacach 'leczenia' u tego dermatologa nie widze zbyt duzych efektow. :( i nie wiem co zrobie, poczekam jeszcze dwa miesiace, jesli nie bede widzial efektow to zrezygnuje. Jak na razie jestem tak zrospaczony, ze nie mam innego wyjscia, jak isc i wydac kolejna kase na wizyte, i leki. Mam skryta nadzieje, ze jednak kolejna wizyta u pana Gorlacha, cos jednak zmieni.

Byłam u doktora dwa dni temu z problemem łupieżu żółtego,który mam zawsze po farbowaniu włosów. Skóra na głowie bardzo piecze i swędzi do tego wydzielaja sie taakie żółte klejace gródki. Lekarz przepisał mi antybiotyk i szampon leczniczy z apteki,za moja prośba wypisał mi tabl antyalergiczne . Plus specjalny sposob mycia głowy mydełkiem bambino 3razy,nastepnie 1raz zwyklym szapmonem i 1raz leczniczym. Na moje pytanie co ogólnie z ta moja przypadłościa zrobic,żeby uczulenie sie nie pojawiało odpowiedział,że znim sie ciezko na ten temat rozmawia bo jego zdaniem w ogole nie powinno sie stosowac chemi(???) i najlepiej w ogóle nie farbowac włosow. Sama na własna reke dowiedziałam sie ,że sa w aptekach specjalne farby do włosów nieuczulajace...
Do tego potwierdzam,lekarz wyglada jak Einstein ze swiatełkiem na czole,typ gawedziarza,w gabinecie zbyt głośna muzyka . Nie rozwiazał mojego problemu , nie jest konkretnym lekarzem.

Podzielę się swoimi spostrzeżeniami, zdziwiłem się w momencie gdy wstąpiłem.. ostatnie piętro w bloku mieszkalnym, nie wiedziałem nawet czy dobrze trafiłem, ale pewnym krokiem wszedłem do ostatniego mieszkania, w poczekalni dużo osób, nie sądziłem że wizyty prywatne mogą mieć aż takie kolejki, kilka osób zrezygnowało- inni doszli więc cały czas poczekalnia była pełna. Ale dopiero wejście do lekarza robi wrażenie.. Leczyłem się, o ile można nazwać to leczeniem poprzednio u dwóch lekarzy ogólnych, gdy bo nawrocie choroby wróciłem do innego ogólnego powiedział że trzeba odwiedzić dermatologa. Pan Roman nie tylko spokojnie i miło wytłumaczył w jaki sposób postępować, dokładnie wytłumaczył każdy aspekt choroby ale co najważniejsze... POMÓGŁ- choroba z którą męczyłem się ponad miesiąc czasu- ślad po niej zaginął na drugi dzień, wielkie dzięki.. Pozdrawiam!

zdecydowanie jest to lekarz, którego można polecić każdemu, kto zmaga się z problemami skórnymi. Wszak długie kolejki jak i samo umiejscowienie gabinetu mogą odstraszyć, jadnakże jak to się mówi "nie szata zdobi człowieka" tak i tu warunki w jakich należy wyczekiwać na wizytę nie powinny być czynniekiem najważniejszym! Lekarz starszy, miły, dokładny, w pełni oddany pacjentom. Ludzie ustawiają się już 3 godz. przed rozpoczęciem pracy doktora. Dermatolog przyjmuje do późnych godzin wieczornych- wychodziłam po godz. 21 a za mną oczekiwało jeszcze 7 osób! ilość pacjentów, a także ich ciepliwość mówi sama za siebie. Ja spędziłam 5 godzin na poczekalni, ale nie żałuję, po 1 dniu widzę zmiany - niewiarygodne! Polecam serdecznie tego specjalistę!

Po pierwsze: rewelacyjny człowiek, aż chcę się wchodzić do gabinetu. :)Po drugie- słucha tego, co się do niego mówi. Wysłuchał dokładnie ,, historii" mojego strasznie mocnego trądziku, tego czym się leczyłam, co mi kiedyś pomogło, a co nie. Na tej podstawie zapisał mi coś, co kiedyś pomogło oraz preparaty pomocnicze. Efekt widać już po 2 tygodniach!!!!!!!! :) Oczywiście, walka z trądzikiem potrwa, ale jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów, bo nowe wypryski niemal się nie pojawiają. Pan doktor bardzo dokładnie tłumaczy, jak zażywać przepisane leki, działa od podstaw, od preparatów do oczyszczania twarzy na lekach kończąc. Co prawda, trzeba poczekać w kolejce, ale naprawdę warto. :)

Polecam Pana doktora, zawsze mi pomógł, jeśli niektórzy pacjenci oczekują cudownego leku to niech chodzą do cudotwórców.

Każdy ma swoje zdanie na temat tego lekarza. To był mój 4 lekarz, którego odwiedziłam no i niestety okazał się tym najgorszym. Moja skóra była lekko zaczerwieniona w zgięciach łokcia, buzia czysta bez najmniejszej skazy a Pan Doktor stwierdził, że mam gronkowca. Przepisał antybiotyki i maści przeróżne do smarowania bez wcześniejszego skierowania na pobranie wymazu z zaczerwienień. Na moje szczęście nie smarowałam się długo, bo efekty czułam od początku(ból i pogorszenie). I wczoraj trafiłam na cudownego lekarza, który powiedział po obejrzeniu całej mojej osoby, że jet to Atopowe Zapalenie Skóry. Na szczęście małe stadium i łatwe do zaleczenia.
Tak więc moi mili Państwo nie osądzam Pana Romana, ale jeśli chodzi o mnie to dziękuję za takie leczenie, które mogło okazać się dla mnie bardzo szkodliwe i nieodwracalne.
Życzę wszystkim dużo zdrowia

Szczerze polecam Pana doktora Romana Gorlacha. Wyleczył w moim przypadku poważne stadium grzybicy wewnętrznej z objawami zewnętrznymi, której np. Pani dr. Jurgielaniec kompletnie nie potrafiła zdiagnozować, przepisywała mi maści sterydowe i wysyłała do alergologa. Kuracja, jaką dr. Gorlach zastosował była kompleksowa, 33-dniowa, zestaw tabletek i maści, które skutecznie zwalczają chorobę, po której nie ma już śladu. Koszt jednej wizyty to 40, lub 50 zł, jednak najczęściej wystarcza jedna wizyta. Jest to lekarz, któremu nie zależy na pieniądzach, posiada bardzo dobrą renomę w całej Polsce. Leki, które Pan dr. Gorlach na ...

Koszt jednej wizyty to 40, lub 50 zł, jednak najczęściej wystarcza jedna wizyta. Jest to lekarz, któremu nie zależy na pieniądzach, posiada bardzo dobrą renomę w całej Polsce. Leki, które Pan dr. Gorlach na ogół stosuje nie należą do najtańszych, jednak w pełni zwalczają przyczynę jak i objawy choroby. Zaangażowanie dr. Gorlacha w swoją pracę oceniam na wzorowe, nawet na niewspółmiernie duże do kosztów wizyty!

to specjalista i lekarz z prawdziwego zdarzenia. znam go od ponad 40 lat i właściwie mogę powiedzieć, że tacy jak doktor Roman Gorlach lekarze, to w dzisiejszym świecie prawdziwa rzadkość. polecam tego specjalistę, bo wielokrotnie pomagał mnie oraz moim bliskim wyjść z poważnych opresji. jest to człowiek życzliwy i czasem też można od niego usłyszeć zalecenia opierające się o metody leczenia sposobem niekonwencjonalnym. w każdym razie jest na tyle skutecznym specjalistą , że można jego usługi polecić z czystym sumieniem. co czynię.

Dzisiaj tj 24.01.2013 byłam właśnie u p.doktora. Jestem b. zadowolona, siedząc w poczekalni czekając na swoją kolejkę obserwowałam ile to czasu poświęca pacjentowi.Bardzo długo rozmawiał z każdym.Dokładnie wszystko tłumaczył, jest bardzo uprzejmy. Ja osobiście polecam każdemu dr.Gorlacha, tym bardziej ,ze na dzisiejsze czasy dużo nie kasuje. Danuta Zmuda Trzebiatowska

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Koszalin"?

Kubusia Puchatka 36
Koszalin
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Mirosława Kowalska lekarz pediatra, spec. pneumonolog
ulica Kubusia Puchatka 22
75-710 Koszalin
PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin
ulica Plac Zwycięstwa 9
76-020 Bobolice
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zwycięstwa 204 A
75-640 Koszalin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYKA"
Stanisława Staszica 8 a
75-449 Koszalin