lekarz Roman Graczyk

Neurolog

kompetentny, miły potrafiący pocieszyć i dać nadzieję , zawsze znajdzie odpowiedz na zadane pytanie ,umiejący wytłumaczyć problem

Pan Roman Graczyk wygląda na kompetentnego niestety po wypuszczeniu "zdrowego" pacjenta ze szpitala ten sam pacjent wrócił już po kilku dniach w stanie ciężkim! Po konsultacji choroby z innym lekarzem (publicznie!) zostały zapisane inne leki, inna metoda leczenia oraz zapisane KOLEJNE bardzo ważne badania które nie zostały wykonane! Według innego neurologa pacjent został wypuszczony do domu CHORY! NIE POLECAM! Tragedia.

Lekarz leczy mojego tatę po urazie głowy jakiego doznał w trakcie wypadku przy pracy. Jest bardzo miły,rzeczowy,kompetentny.Polecam.

Moja mama jest po udarze... pierwszy kontakt miałam z panem doktorem w szpitalu, spokojny, rzeczowy, miły, wszystko spokojnie mi wytłumaczył. Jedyna miła osoba w tym całym no... bagnie, powiedzmy... a potem spotkałam się z Nim w przychodni... Mama nie miała wypełnionej kartoteki... bez narzekania, bez nadęcia, sam to zrobił z uśmiechem... cały czas pogodny, jak brakuje takich ludzi, porozmawiał, poradził, i wogóle jest uroczy. Pani Doktorze dziękuję... więcej takich, jak Pan, traktuje pan pacjenta, jak partneram nie narzuva Pan swego zdania, nie udowadnia, ze jest najmądrzejszy ... Moja Mama jest Panem zachwycona i ja też... Zdrowia i wszelkiej pomyślności Panu życzę ...

Wciąż poszukujesz "Neurolog Śrem"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino
Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
75-581 Koszalin
SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "DZIEKANKA" im. Aleksandra Piotrowskiego
Poznańska 15
62-200 Gniezno
NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
ulica Chudoby 16 A
NZOZ "NOVAMED"
ulica Pałacowa 40
62-250 Czerniejewo
SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15

60-687 Poznań
Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań
Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem
NZOZ SLA INTERMEDICA Sp. z o.o.
plac Wachowiaka 9
62-100 Wągrowiec