Najlepszy stomatolog u którego byłem, miła atmosfera, fachowe podejście do mojego problemu oraz co bardzo poprawiło mój komfort psychiczny to fakt że pan doktor jest specjalistą w chirurgii szczękowej!

Świetny lekarz!!! Jestem panikarą, więc usunięcie zęba dla mnie to koszmar... Okazało się że nie ma takiej potrzeby :) Pan Doktor znieczulił, cały czas do mnie mówił, w efekcie nie zorientowałam się kiedy było juz po wszystkim :) ZŁOTE RĘCE !!! Oby takich lekarzy było jak najwięcej :)

Bardzo sympatyczny. Chodziłam do wielu stomatologów w Brodnicy i teraz wiem że już nigdzie indziej nie pójdę. Totalnie odradzam stomatologów z Wybickiego. Pani doktor bardzo pobieżnie sprawdziła moje zęby i ominęła dwa ubytki. Atmosfera w gabinecie bardzo napięta. Życzę wszystkim zdrowych zębów:-)

Życzę wszystkim zdrowych zębów:-)

Moim zdaniem najlepszy stomatolog w Brodnicy. Pewnie nie jest to najtańszy lekarz stomatolog w mieście, jednak efekt Jego pracy wart jest tych pieniędzy. Rzetelny, uprzejmy, godny polecenia ;)

Najlepszy lekarz u jakiego byłem w życiu a byłem u wielu bardzo polecam jestem zadowolony z usług

najlepszy dentysta u jakiego bylem, szkoda tylko ze na wizytę trzeba umawiać się z kilku tygodniowym wyprzedzeniem

wysłuchał spokojnie moich problemów z zębami ,wytłumaczył jakie mogą wystąpić powikłania, pomógł je rozwiązać

miłe przyjęcie, przestałam bać się dentysty

miłe przyjęcie, przestałam bać się dentysty

Niepotrzebnie usunął córce zdrowy ząb . Tłumaczył, że powoduje wykrzywianie innych, czego nie potwierdził ortodonta w Toruniu.Przed usuwaniem radzę zasięgnąć opinii innego specjalisty. Bardzo drogi.

bardzo miły i rzetelny lekarz, polecam :-)

bardzo miły i rzetelny lekarz, polecam :-)

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Brodnica"?

Nowa 41

Paderewskiego 6/4

NZOZ "Alfamed" w Brodnicy
ulica Piwna 5
87-300 Brodnica

filia Ambulatorium Jednostki Wojskowej 4503 - Miejsce Udzielania Świadczeń Brodnica
Czwartaków 1