lekarz Roman Janik

Psychiatra

Lekarz psychiatra z powołania !!! Kiedyś słowo "psychiatra" kojarzyło mi się z "wariatami".Nie wszyscy mają taki dar jak dr. Janik !!! Dziś wiem ,że jest to lekarz także i duszy. Jego doświadczenie jest tak duże ,że wszystkim pomoże. Miły , sympatyczny , empatyczny i do tego prawdziwy profesjonalista.Każdy kto ma jakiekolwiek problemy z emocjami powinien skorzystać z jego porad !!! I tak ma wielu pacjentów o czym świadczą kolejki przed gabinetem ale jedno powiem - POLECAM W 1000%.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Jak zyje troszke juz czasu nie spotkałam takiego rodzinnego dostępnego lekarza.Po prostu człowiek a nie lekarz,nie naciąga cie na kase,slucha co mówisz,zero wywyzszania sie,w gabinecie nie czujesz sie skrepowana,tak luźny lekarz ze mnie to zaskoczylo bardzo o aksamitnym glosie.POLECAM kazdemu.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kamienna Góra"?

Cogito
Jana Pawła II 3g