3,7
3,6

Ja również nikomu nie polecam! Doktor stawia najgorsze diagnozy na podstawie jednego objawu, niepotrzebnie strasząc nowotworami jeszcze przed wykonaniem niezbędnych badań. poza tym jako radiolog i ginekolog powinien znać się na swojej pracy, a jeżeli nie jest pewien odesłać do innego specjalisty lub na badania. wykrył powiększone wezły chłonne w brzuchu i torbiele. Nastraszona przez lekarza wykonałam na własny koszt rezonans, który nie wykrył żadnych nieprawidłowości. Zaznaczam, że między badaniem u doktora a rezonansem minęly tylko 4 dni, w tym asie nie brałam żadnych antybiotyków i leków-wniosek prosty węzły nie miały szansy zniknąć w tak krótkim czasie-po prostu nigdy ich tam nie było!! Więc nie wiem po co straszyć białaczkami itp. Najpierw wykonuje się badania a później stawia diagnozy szczególnie te najgorsze. straszne przezycie psychiczne ;/

Opinie jak widzę są bardzo podzielone. Sama znam Pana doktora od przynajmniej 20 lat. Zawsze kompetentny, zawsze ma czas. Wysłucha, doradzi i dokładnie opowie na czym problem polega. Każda z nas ma inne doświadczenia i inne problemy. Dla mnie jest to lekarz absolutnie godny polecenia. To właśnie on wyciągnął mnie z problemów w jakie wpakowali mnie inni lekarze. Poleciłam Go moim córkom i też są zadowolone. Owszem można go nazwać bawidamkiem, ale jak dla mnie jest po prostu uprzejmy, dzięki czemu nie ma mowy o stresie. Nawet po latach pamięta imię i nazwisko, to niezwykłe.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Podczas wizyty był niemiły, wręcz opryskliwy. Wysnuwał teorie na temat mojego zycia, z czego nic nie było prawdą, ale "lekarz" miał podejście "ja wiem lepiej". Po wyjściu z gabinetu wiedziałam, że już tam nie wrócę nigdy

Podczas wizyty mozna zapomnieć że znajduje się na badaniu. Bardzo sympatyczny i uprzejmy. Zawsze zainteresowany, przypomina o badaniach, rzetelny i zdecydowanie godny zaufania. Niestety już nie mieszkam w Opolu i wciąż nie moge znaleźć tak odpowiadającego mi ginekologa.

Jako jedyny lekarz skierował mnie na odpowiednie badania, zdiagnozował prawidłowo chorobę i wyleczył. Nie czułam się przy nim sprępowana, a o objawach, badaniach i leczeniu mowił mi dlaczego tak postępujemy, a nie inaczej. Serdecznie polecam tego lekarza

Jest naprawdę kompetentny.Chodziłam do niego na Sieradzkiej i muszę znowu do niego pójść

Wspaniały lekarz, gorąco polecam. Najlepszy ginekolog, z jakim miałam do tej pory do czynienia. Zna się na rzeczy, jest bardzo inteligentny i ma świetne podejście do pacjentek. Wizyta u niego to żaden stres!

LEKARZ TAK NAPRAWDĘ NIE SPEŁNIŁ DO KOŃCA MOICH OCZEKIWAŃ. WYDAJE SIĘ KOMPETENTNY. POWINIEN WIĘCEJ TŁUMACZYĆ JEŚLI CHODZI O ROZPOZNANIE. TAK NAPRAWDĘ MOJA OCENA TO 3-

Polecam Pana doktora. To lekarz, który ma serce do pacjentek, a także duze poczucie humoru. Można w każdej chwili zadzwonić i zapytać jeśli coś nas niepokoi.

prowadzil moje 2 ciaze-nigdy wiecej nie spotkalam takiego lekarza.

prowadzil moje 2 ciaze-nigdy wiecej nie spotkalam takiego lekarza.