Lekarz, który nie posiada podstawowej wiedzy medycznej z ginekologii - np. twierdzi, że test Roma (pokazuje ryzyko raka jajnika) nie ma użytecznosci w diagnozie raka jajnika!!! Doktor sądzi, że nie ma żadnych podstaw do wydania karty DILO i pilnego skierowania do szpitala pacjentki z wysokimi markerami nowotworowymi, wysokim ryzykiem raka jajnika potwierdzonym badaniem, kilkunastocentymetrowym guzem na jajniku i matką z rakiem piersi!! Przecież to równoznaczne z wyrokiem śmierci!!! Według doktora pacjent z kartą DILO czeka na przyjęcie do szpitala ponad 11 miesięcy! Poza tym lekarz nierzetelny, który sam sobie przeczy. Dramat!!!

Odradzam konsultacje u tego lekarza!!! Lekarz niekompetentny, nie posiadający aktualnej wiedzy medycznej, nierzetelny.

12 lat temu poleciła mi go moja mama ja poleciłam kolezance która choć mieszka w norwegi badania robiła u niego w trakcie odwiedzin polski. Lekarz który poświęca pacjentce tyle czasu ile wymaga wizyta, dokladny, rzetelny. Wszystko dokladnie tłumaczy. Owszem niektórzy mogą pomyśleć że "straszy" ale w tych sprawach zachowanie wszelkiej ostrożności uważam raczej za zalete. Nigdy nie stawia niepotwierdzonej diagnozy a uświadamia poprostu o wszystkich ewentualnościach. Gdyby nie ta jego cecha bie dowiedzialabym sie o 3 stopniu nadżerki pomimo ze byłam pod kontrolą innego lekarza który zbagatelizował objawy. Wspaniały i ludzki lekarz a to jest zadkość.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Podczas wizyty był niemiły, wręcz opryskliwy. Wysnuwał teorie na temat mojego zycia, z czego nic nie było prawdą, ale "lekarz" miał podejście "ja wiem lepiej". Po wyjściu z gabinetu wiedziałam, że już tam nie wrócę nigdy

Ja również nikomu nie polecam! Doktor stawia najgorsze diagnozy na podstawie jednego objawu, niepotrzebnie strasząc nowotworami jeszcze przed wykonaniem niezbędnych badań. poza tym jako radiolog i ginekolog powinien znać się na swojej pracy, a jeżeli nie jest pewien odesłać do innego specjalisty lub na badania. wykrył powiększone wezły chłonne w brzuchu i torbiele. Nastraszona przez lekarza wykonałam na własny koszt rezonans, który nie wykrył żadnych nieprawidłowości. Zaznaczam, że między badaniem u doktora a rezonansem minęly tylko 4 dni, w tym asie nie brałam żadnych antybiotyków i leków-wniosek prosty węzły nie miały szansy zniknąć w tak krótkim czasie-po prostu nigdy ich tam nie było!! Więc nie wiem po co straszyć białaczkami itp. Najpierw wykonuje się badania a później stawia diagnozy szczególnie te najgorsze. straszne przezycie psychiczne ;/

Jest naprawdę kompetentny.Chodziłam do niego na Sieradzkiej i muszę znowu do niego pójść

LEKARZ TAK NAPRAWDĘ NIE SPEŁNIŁ DO KOŃCA MOICH OCZEKIWAŃ. WYDAJE SIĘ KOMPETENTNY. POWINIEN WIĘCEJ TŁUMACZYĆ JEŚLI CHODZI O ROZPOZNANIE. TAK NAPRAWDĘ MOJA OCENA TO 3-

prowadzil moje 2 ciaze-nigdy wiecej nie spotkalam takiego lekarza.

prowadzil moje 2 ciaze-nigdy wiecej nie spotkalam takiego lekarza.

Jako jedyny lekarz skierował mnie na odpowiednie badania, zdiagnozował prawidłowo chorobę i wyleczył. Nie czułam się przy nim sprępowana, a o objawach, badaniach i leczeniu mowił mi dlaczego tak postępujemy, a nie inaczej. Serdecznie polecam tego lekarza

Opinie jak widzę są bardzo podzielone. Sama znam Pana doktora od przynajmniej 20 lat. Zawsze kompetentny, zawsze ma czas. Wysłucha, doradzi i dokładnie opowie na czym problem polega. Każda z nas ma inne doświadczenia i inne problemy. Dla mnie jest to lekarz absolutnie godny polecenia. To właśnie on wyciągnął mnie z problemów w jakie wpakowali mnie inni lekarze. Poleciłam Go moim córkom i też są zadowolone. Owszem można go nazwać bawidamkiem, ale jak dla mnie jest po prostu uprzejmy, dzięki czemu nie ma mowy o stresie. Nawet po latach pamięta imię i nazwisko, to niezwykłe.