lekarz Roman Kołodziejczak

2,7
2,9
3,3
3,1

Nie polecam wizyt u Pana doktora. Od razu zniechęcająca jest pani rejestrująca od której nie można uzyskać żadnej informacji. Jeśli już uda nam się umówić na wizytę czas czekania nie jest adekwatny do wizyty. Byłam u Pana doktora na wizycie prywatnej która trwała chyba 5 minut nie dowiedziałam się kompletnie niczego dostałam receptę sposób dawkowania zapłaciłam jak za wizytę z usg a nie miałam robionych żadnych badań. Zmieniam edrokrynologa !

Dzięki temu panu zostałam skierowana do właściwego szpitala i nowotwór tarczycy został szybko wyleczony, podczas gdy inna lekarka kazała jeszcze pół roku poczekać, zobaczyć jak zmiana się rozwinie i powtórzyć badania. Gdybym tak zrobiła, mogłoby być dużo gorzej, a tak jestem już dziś w zupełnie dobrej formie i bardzo się cieszę, że wszystko poszło tak dobrze. Wszystko dzięki temu, że trafiłam do tego pana.

Pana dr Kołodziejczaka poleciła mi moja pani dr rodzinna i miała racje. Porada rzeczowa , konkretna i na temat. Bez owijania w bawełnę i tracenia czasu na jakieś pogaduszki nie związane ze zdrowiem. Polecam tego pana doktora

Chodze do tego lekarza,kilka lat.Na poczatku chodzilam tylko prywatnie i nie bylo zadnych zastrzezen.Zmienila sie moja opinia po wiztytach na NFZ,gdzie wynik byl bardzo zly Pan dr.stwierdzil PRZYTARCZYCE,nastraszyl mnie juz operacja.Zrobula wszytskie potrzebne wyniki,zdjecia,gdzie wyszło podejrzenie,ale nie do konca potwierdzil juz Pan dr.Kazal za trzy miesiace zrobic badania,ktore juz wyszły DOBRE (bez leczenia)i stwierdzil,ze symuluje tylko chorobe!Nie musze juz chyba nic wiecej dodawac.Dodatkowo siedzi tan Pani ,ktora robi zapisy i "pomaga panu dr.coc nie wiem w czym!Jest tak cholernie nie sympatyczna.Jak sie dzwoni zeby wyznaczyla termin badania to robi to z wielka laska po czym szybko odklada sluchawke,nawet nie ma szansy na jakiekolwiek dodatkowe pytanie.Nie polecam ani tego Doktora,ani zdecydowanie dzwonienie do tej Pani....Zrezygnowalam z ich uslug i szukam innego endokrynologa.

Lekarz z powołania. Fakt kolejki są do niego długie, ale wynika to z tego, że takich specjalistów brakuje. Pomimo zmęczenia przyjmuje do ostatniego pacjenta. Kompetentny i zaangażowany. Jakie wyniki trzeba zrobić takie zleca nie oszczędza na pacjencie. I co dla mnie najważniejsze jak nie może sobie poradzić z pacjentem to tego nie ukrywa tylko kieruje do innego lekarza. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

uważam ,że jest dobrym fachowcem, ale podejście do pacjenta ma beznadziejne, a przy wizycie nieprywatnej jest tak uprzejmy, że człowiek nie ma ochoty go już ponownie oglądać, niekontaktowy, nieuprzejmy,następny pacjent proszę... Poprosiłam go o zwolnienie z pracy, bo nie jestem z Gorzowa i żeby być na wizycie nie mogłam być w pracy, ale on taki lekarz nie zniża się do poziomu wypisywania zwolnień...przykre to bo człowiek lata potam i zwolnienie załatwia jakby był winny, że ma guza na tarczycy... no ale znowu się chyba do niego wybiore, bo nie mam do kogo, chyba,że w Zielonej Górze kogoś znajdę....

LEKARZ OD SIEDMIU BOLEŚCI!!!! NIE TŁUMACZY NIE ROZMAWIA Z PACJENTEM TYLKO KASUJE JAK ZA ZBOŻE. W DODATKU BARDZO NIE UPRZYJMY !!!! CHODZIŁAM DO NIEGO 1,5 ROKU I PRYWATNIE I NA KASĘ KOMPLETNE NIEPOROZUMIENIE !!!! ZNALAZŁAM LEPSZEGO ENDOKRYNOLOGA, A RACZEJ PANIĄ ENDOKRYNOLOG CO TŁUMACZY CHOROBĘ I PRZEJMUJE SIĘ SWOIMI PAC JĘTAMI, A NIE TRAKTUJE ICH JAK ZŁO KONIECZNE !!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM GBUR!!! GBUR!!! DOBRALI SIĘ RAZEM Z PANIĄ PIELĘGNIARKĄ !!!!

Konkretnie, krótko i jasno załatwia sprawę. Polecam

Konkretnie, krótko i jasno załatwia sprawę. Polecam

uważam, że lekarz ten za mało czasu poświęca pacjentowi, wychodząc z gabinetu tak naprawdę nie wiem co mi dolega, lekarz niczego nie wyjaśnia, fakt, że kolejki są olbrzymie ale trzeba wziąć pod uwagę, że w Gorzowie Wlkp. jest totalny brak fachowców w tej dziedzinie medycyny. Może Pan doktor Kołodziejczak jest dobrym lekarzem ale ten pośpiech, brak wyjaśnień, nie wiadomo o co chodzi, przecież to mnie najbardziej interesuje co mi jest, prawda? Chyba, że się mylę.

Najgorszy, najmniej kompetentny lekarz u jakiego byłam. Wizyta trwa 2 min., lekarz o nic nie pyta. Chciał wypisać receptę i do widzenia. Czułam się bardzo źle, więc zaczęłam sama podawać mu dolegliwości, ale wszystkie zignorował. Po moim usilnym dopytywaniu się co mam zrobić z uciążliwymi dolegliwościami, czy mam iść do apteki i kupić sobie cokolwiek, stwierdził, że ewentualnie mogę porobić sobie dodatkowe badania. Wizyta nie warta nawet grosza.