wspaniały lekarz, operował mnie i dzięki niemu żyję, ponieważ miałam krwotok z aorty w czasie zabiegu. Najlepszy chirurg! Szkoda, że nie pracuje już w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Dziwne że takich specjalistów pozbywają się szpitale...

wspanialy Lekarz, mozna smialo powiedziec ze uratowal zycie mojego Dziadziusia, prawdziwy specjalista, napewno godny polecenia, z calego serca dziekuje

Bardzo dziękuje Doktorze za Pana prawdziwy talent i oddanie. Nie mogłam trafić w lepsze ręce.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Szczecin"?

Jerzy Lubikowski

Chirurg transplantolog
Szczecin

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
71-300 Szczecin
Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin