dr hab. n. med. Roman Kotzbach

Androlog, Ginekolog położnik

Bardzo polecam tego specjalistę . Dzięki niemu mamy dzieci. Najpierw leczył męża z bezpłodności , a gdy po dwóch latach leczenia udało mi się zajść w ciążę zajął się mną . Ciążę miałam bardzo zagrożoną. Dzięki jego trosce o moje i dziecka zdrowie szczęśliwie dotrwaliśmy do narodzin naszej córeczki . Jesteśmy z mężem dozgonnie mu wdzięczni . Teraz cieszymy się trójką naszych potomków . Dodam ,że kilku specjalistów nie dawało nam szans na potomstwo. Mieliśmy wielkie szczęście trafić na Doktora Romana .

Duża wiedza,kompetencja,fachowość.Dokładne badanie i wyjaśnienie problemu pacjenta.Godny polecenia!

Szkoda czasu na komentarztego typu opinii!

Szkoda czasu na komentarztego typu opinii!

Swietny fachowiec .Jesli masz problem idz tylko do niego.

Swietny fachowiec .Jesli masz problem idz tylko do niego.

Jestem wieloletnia pacjentką doktora Kotzbacha i napewno zdania na jego temat będą podzielone ( nawet się temu nie dziwię )ale moim zdaniem jest to lekarz kompetentny jak mało który...delikatny jak mało który...i godny zaufania A TO CHYBA JEST NAJWAŻNIEJSZE ???

Nie budzi sympatii i nie poświęca czasu pacjentowi

Nie budzi sympatii i nie poświęca czasu pacjentowi