lekarz Roman Kowalewski

3,9
3,9
3,6
3,7

Nie wyobrażam sobie wizyt u innego ginekologa prowadzi moją drógą ciążę karte miałam założonom przy pierwszej wizycie ( nie byłam jeszcze wtedy w ciąży) Wszystko tłumaczy i jest uprzejmy.

wspaniały lekarz dzięki niemu dziś żyję i mam wspaniałego syna .polecam . dobra opieka w szpitalu ,interesuje się pacjętką.

wspaniały lekarz dzięki niemu dziś żyję
i mam wspaniałego syna .polecam .
dobra opieka w szpitalu ,interesuje się pacjętką.

Ś WIETNY LEKARZ KTÓRY W RAZIE PROBLEMU POZWALA DZWONIĆ NAWET W NOCY NA PRYWATNY TELEFON

mam 33 lata i dzięki niemu w szybkiej reakcji nie mam raka szyjki,chodzę 4 lata już do niego ,i polecam doktora

Polecam leczę się już ponad 15 lat po porodzie wystąpiła u mnie endometrioza,byłam operowana w poznaniu prze profesora.Wypisano mnie bez żadnych zaleceń.Po roku choroba powróciła.Doktor Kowalewski bardzo profesjonalnie zajął się mną.Na sali operacyjnej byli również chirurdzy, bo była obawa,że trzeba będzie otwierać otrzewną.Po operacji otrzymałam leki.Do dzisiaj nie mam problemów.Jestem na wizycie co roku.Bardzo mi się podoba,że informuje pacjentki ile kosztuje dodatkowe badania.Ostatnio robiłam usg piersi, wszystko pokazywał i tłumaczył

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Konin"?

Jarosław Matynia

Spółdzielców 46 lok. 9p