Konsultuje ambulatoryjnie pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz kwalifikuje do operacji, które wykonuje. Szczególną uwagę poświęca schorzeniom ręki i stopy, urazom narządu ruchu oraz leczeniu wczesnych zmian zwyrodnieniowych. Wykonuje również USG stawów biodrowych niemowląt. Nieustannie poszerza i uaktualnia informacje z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zarówno w lecznictwie otwartym jak i szpitalnym postępuje zgodnie z aktualną i sprawdzoną wiedzą.

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!

Serdecznie polecam.
Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego.
Życzę wszystkiego najlepszego!

Pan doktor dokładnie wytłumaczył jak będzie przebiegać operacja. i jakie metody mogą być zastosowane jak i sposób leczenia po niej. Serdecznie dziękuję.

Bardzo sympatyczny rzeczowy lekarz. Zlecil badanie usg, i wskazał wstępną diagnozę. Bardzo cierpliwy i pomocny a przede wszystkim dobry fachowiec z ogromna wiedza. Pana doktora bardzo polecam.

Bardzo konkretny fachowiec, szybko zdiagnozował w czym tkwi problem z moimi bólami kolan. Diagnoza okazała się nie taka straszna. Dostałem skierowanie na rehabilitację i do fizjoterapeuty.

Świetny lekarz! Śmiało można o wszystko pytać, wszystko w bardzo miłej atmosferze, rzeczowo, konkretnie! Zdecydowanie polecam!

Wspaniały, doświadczony ortopeda, profesjonalny specjalista. Dzięki jego opiece wracam do zdrowia po wypadku na nartach- specjalista, o którego ciężko w obecnych czasach.

bardzo merytoryczna wizyta Pan Doktor bardzo profesjonalny życzliwy fachowy pełen profesjonalizm Trafiłem z przewlekłym bólem kolana dostałem leki czekam na poprawę ogólnie bardzo polecam Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz bardzo pomocny a juz w ogole wspaniały specjalista. Nie bagatelizuje pacjenta,wysłucha,zbada . Polecam

DR Roman Lech to człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Śmiało mogę polecić tego młodego ale bardzo doświadczonego ortopedę. Doktor szybko zdiagnozował problem z którym do niego trafiłem.

Z pełnym przekonaniem polecam , życząc wiele satysfakcji, sukcesów, gdyż uważam, że ma Pan ogromny potencjał. dziękuję