lekarz Roman Lech

Ortopeda

Wspaniały, doświadczony ortopeda, profesjonalny specjalista. Dzięki jego opiece wracam do zdrowia po wypadku na nartach- specjalista, o którego ciężko w obecnych czasach.

Świetny lekarz! Śmiało można o wszystko pytać, wszystko w bardzo miłej atmosferze, rzeczowo, konkretnie! Zdecydowanie polecam!

DR Roman Lech to człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Śmiało mogę polecić tego młodego ale bardzo doświadczonego ortopedę. Doktor szybko zdiagnozował problem z którym do niego trafiłem.

bardzo merytoryczna wizyta Pan Doktor bardzo profesjonalny życzliwy fachowy pełen profesjonalizm Trafiłem z przewlekłym bólem kolana dostałem leki czekam na poprawę ogólnie bardzo polecam Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz bardzo pomocny a juz w ogole wspaniały specjalista. Nie bagatelizuje pacjenta,wysłucha,zbada . Polecam

Dr Lech to bardzo dobry specjalista...trafiłam do niego po 4 latach chodzenia od lekarza do lekarza. Jak już weszłam do gabinetu absolutnie nie czułam się jak na "taśmie w supermarkecie". Co więcej wszystko wytłumaczył mi w bardzo prosty i przyswajalny dla normalnego człowieka sposób. Poza dobrym specjalistą jest przemiłym człowiekiem, który wita z uśmiechem na twarzy :) Polecam wszystkim tym, którym inni lekarze nie potrafili pomóc.

Bardzo uprzejmy i sympatyczny oraz doświadczony lekarz. Znający się na rzeczy i na pracy, którą wykonuje. Pewny swojej diagnozy oraz zawodu. Według mnie jeden z najlepszych chirurgów w obrębie Wrocławia. Poza tym mam bardzo dobre wspomnienia z Centrum MEDIX - to bardzo miłe miejsce, które naprawdę może rozwiązać problemy zdrowotne. Z poważaniem - Anna :)

Do Medixu chodzę z córką na lecznie ortopedyczne i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor dokładnie wytłumaczył nam przebieg leczenia, zalecenia i czego trzeba unikać. Wcześniej byłam u kilku ortopedów , ale nie byli oni tak kompetentni jak Pan doktor Lech z Medixu :) Dodatkowo jest bardzo miła atmosfera.

Polecam gorąco Pana doktora. To bardzo kompetentny ortopeda. Przyjmuje w Przychodni MEDIX. Tradiłem do Pana doktora z problemem palca prawej dłoni. Po operacji ból ustapił a teraz chodzę na rehabilitację i powoli odzyskuję czycie. Gorąco polecam.

Od dłuższego czasu borykam sie z problemem halluksów do tego stopnia że miałam problemy z chodzeniem. Odwiedzałam wielu specjalistów - efekty były mizerne, nie mówiąc o straconych pieniądzach. Udalo mi sie trafić do Pana doktora ortopedy we Wrocławiu, z polecenia kolezanki . Skozystałam z uslug dr Lecha i nareszcie jestem zadowolona! W dodatku na prawde w bardzo rozsadnych granicach cenowych! Polecam Wam z calego serca doktora Lecha.