dr n. med. Roman Milkiewicz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Rodzicom udającym się na pierwszą wizytę z niemowlęciem zdecydowanie odradzam. Być może trafiliśmy tylko na zły dzień pana doktora. Cała wizyta trwała nie dłużej niż 5 minut, z rozebraniem i ubraniem malucha. Pan doktor nie wykonał nawet usg bioderek, co jest dziś raczej standardem. Koszt wizyty 100zł a efekt żaden. Skończyło się przeproszeniem się z przychodnią. Tam ortopeda nie wiedząc nawet, że usg nie było jeszcze robione, sam od razu je wykonał. Pokazał ćwiczenia niezbędna dla niemowlęcia w tym wieku. I to wszystko w ramach nfz, aż wierzyć się nie chce.
Do doktora Milkiewicza nigdy już nie wrócimy i nikomu nie polecimy. Mogę mieć jedynie nadzieję, że pozostałych pacjentów traktuje lepiej.

Dr Milkiewicz to nieodłączna postać moich zmagań z kontuzjami sportowymi i innymi problemami ortopedycznymi od 15 lat. Zawsze kompleksowo podchodzi do problemu i nie zbywa pacjentów byle czym. Polecam każdemu kto ceni zdrowie i nie uzyskał wystarczającej pomocy u innych lekarzy

zdecydowanie polecam. Leczę się u doktora Milkiewicza od ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolony.

Lekarz fachowiec z powołania swój zawód wykonuje profesionalnie z podaniem oczekiwan zdrowotnych po dalszym okresie leczenia.Zawodowiec polecam

wizyty domowe w wyjątkowych przypadkach- miły i uprzejmy ale tatże zdecydowany

wizyty domowe w wyjątkowych przypadkach- miły i uprzejmy ale tatże zdecydowany

skręcenie kostki. wszystko na pięć. po trzech tygodniach w gipsie (to jest jakiś epoksydowy wynalazek) od razu chodziłem. a miałem porównanie z ludźmi co zdejmowali prawdziwy gips kuśtykali. Przyszedłem,to nie zapytał się co mi dolega, tylko zbadał całego i powiedział. i nie tylko to było z cm przyszedłem. powiedział jak się leczy. wytłumaczył jak krowie na rowie. wie chłop co robi. nieczęsto przyjmował wtedy bo był n emeryturze chyba.

Chciałem się umówić na wizytę i dowiedzieć jakie badania wchodzą w cenę, lecz ów pan stwierdził, że ma rozebranego pacjenta i odłożył słuchawkę.

Naprawdę warto.Byłam na kontroli ze skręconą nogą,pan doktor dokładnie obejrzał ,wszystko wytłumaczył ( jak dalej postępować ),wyszłam pod wrażeniem wiedzy i uprzejmości

wydaje sie byc ok.na pewno fachowiec pierwszej ligi.

wydaje sie byc ok.na pewno fachowiec pierwszej ligi.

Fachowiec z duzym doswiadczeniem. Leczylem kilka sportowych urazow u dr. Milkiewicza z powodzeniem. Jesli platna wizyta [60-100zl] nie stanowi problemu to z calego serca polecam !