Chciałąbym przestrzeć wszystkie dziewczyny zanim będzie za późno.PAn dr Molicki był moim lekarzem.Leczył mnie przez 3 lata. W ciągu tych 3 lat pojawił sie u mnie torbiel na jajniku. Lekarz go 'wyleczył'i wszysto było ok jednak po jakimś czasie okazało się,że ból znowu jest. Podczas wizyty stwierdził,że NIC na swoim USG nie widzi i przy okazji mam malutki męśniaczek na macicy ale to nie powód do obaw. Zaniepokojona poszłam do innego ginelokoga okazało się,że mam macicę mięśniakowatą - 8 mięśniaków, których dr Molicki nie zauważył w ciągu tych 3 lat- chodzę do ginekologa regularnie. Sprawdziłam to u 2 kolejnych ginekologów okazało się,że dr Molicki nie zauważył tych zmian a ja straciłam 3 lata-nie mówiąc o cierpieniu podczas miesiączki spow.mięśniakami i torbielem,którego nie wyleczył. Dziewczyny odradzam.Pomimo tego,że to bardzo kulturalny i dobry człowiek-ma stary sprzęt i nie widzi tak znaczących zmian.

Najlepszy lekarz, dzięki jego zaangażowaniu mój syn urodził się zdrowy

Najlepszy lekarz, dzięki jego zaangażowaniu mój syn urodził się zdrowy

Bardzo miły i konkretny lekarz. Wizyta w stu procentach przebiega profesjonalnie.

To najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam!!!! Absolutnie go nie polecam!!! Podam przykład - Pan Molicki zbadał mnie, po czym powiedział, że nic mi nie jest... Idąc do innego lekarza- dowiedziałam się, że to kłykciny kończyste, które mogą doprowadzić do raka szyjki macicy..... Strata czasu + strata pieniędzy na maści, które mi przepisał...

Cudowny i przemiły lekarz. Wie co robi, poświęca pacjentce czas, zaangażowany. Polecam.

Korzystam z porad tego lekarza od 8 lat. Jestem bardzo zadowalona.

Korzystam z porad tego lekarza od 8 lat. Jestem bardzo zadowalona.

Lekarz godny polecenia. Po jakiejkolwiek interwencji/zabiegu/leczeniu/ciąży i innych - szczerze interesuje się pacjentką, daje poczucie bezpieczeństwa i budzi zaufanie. Miły i doświadczony. Niestety od niedawna przyjmuje tylko prywatnie - przeszedł na zasłużoną emeryturę ;-) POLECAM