lekarz Roman Moskała

Reumatolog

Chcesz żyć ? Poświęć 100 zł raz na jakiś czas na wizytę prywatna u jakiegoś poleconego specjalisty a nie pchaj się do byle jakiegoś konowala . Szczerze nie polecam, nawet jeśli ktoś chciałby uśpić psa, bo balabym się, ze mógłby za bardzo cierpieć ! Jeśli ktoś tytułuje się reumatologiem i nie umie rozpoznać wody w kolanie to szczerze powinien zastanowić się nad dalszym praktykowaniem zawodu lekarza. Zastanów się nad swoim życiem zanim skorzystasz z usług tego "pana" .

Zastanów się nad swoim życiem zanim skorzystasz z usług tego "pana" .

Odradzam wizytę u tego lekarza. Medycyna nieustannie się rozwija i pojawiają się nowe metody leczenia, o których Pan doktor nie ma zielonego pojęcia, co gorsze wcale nie chce się nic nowego dowiedzieć.

Dobry lekarz, zanim trafiłam do niego, leczono mnie na wiele sposobów - bezskutecznie. Po pierwszej wizycie u pana doktora odzyskałam nadzieje na życie bez bólu. Szybka diagnoza i odpowiednie leki postawiły mnie na nogi w stosunkowo krótkim czasie. Już od trzech lat bywam w Reumamed, na wizytach kontrolnych u doktora Moskały... Jak narazie choroba pod kontrolą. Jedyne do czego można by miec zastrzezenia, to niewystarczające tłumaczenie choroby, ale przeciez zawsze mozna dopytywac.

telefon domowy powinien ktoś odbierać / choćby automat/. Pacjent nieraz potrzebuje pomocy także w wolną sobotę i przecież chce za to zapłacić. Więcej otwartości na taki rodzaj usług.

telefon domowy powinien ktoś odbierać / choćby automat/.
Pacjent nieraz potrzebuje pomocy także w wolną sobotę i przecież
chce za to zapłacić. Więcej otwartości na taki rodzaj usług.

trafna diagnoza,natychmiastowa pomoc,skuteczność,miła aparycja

trafna diagnoza,natychmiastowa pomoc,skuteczność,miła aparycja