lekarz Roman Murdza

1,7
1,9
1,6
1,6

Lekarz bardzo gburowaty,robi łaskę, że pracuje. Co wizyta to inne zdanie na temat choroby lub wogóle tylko macha ramionami.Pacjenta traktuje jak wroga. Dziękuję do widzenia -następny proszę.

Zdecydowanie NIE POLECAM ! tego lekarza. Moim zdaniem minął się z powołaniem. Nie przyjemny i grubiański w kontakcie z pacjentem w ogóle to robi łaskę , że go przyjmuje i z nim rozmawia. Potraktował mnie jakbym chciał wyłudzić zwolnienie i dalszą rehabilitację. W ogóle nie zwracał uwagi na to co do niego mówię o moim urazie. Na koniec posłużę się zdaniem z opinii Pana Zbyszka cyt. "Jeśli komuś zależy własnym zdrowiu to radzę trzymać się od tego lekarza z daleka "

Nie polecam tego lekarza, robi łaskawe żeby w ogóle porozmawiać z pacjentem. Nie chciał przepisać mi ortezy ortopedycznej, która przyczynia się do szybszego powrotu do zdrowia i rehabilitacji oraz jest bezpieczniejsza, powiedział ze musi mi wystarczyć gips. Inny (dobry) lekarz przepisał mi ją bez problemu. Jeśli komuś zależy na własnym zdrowiu to radze trzymać się od tego lekarza z daleka.

lekarz który nie chciał przyjść do 88 letniej pacjentki po zabiegu która bardzo cierpiała miała halucynacje i omamy.pomimo błagania rodziny nawet się nie pofatygował,widocznie stary człowiek nie był wart uwagi lekarza.ktoś kto nie ma serca nie zasługuje na serce.

Potraktował mnie jak wyłudzacza odszkodowania,a mi chodziło o fachową pomoc. Stwierdził, że wszystko jest w porządku, zainkasował i podziękował. Po wizycie u innego specjalisty wylądowałem na 2 miesięcznej rehabilitacji i dzięki ciężkiej, bolesnej pracy mam rękę sprawną prawie na 100%. Jakbym zaufał doktorowi Murdzy byłbym kaleką.

Słaby lekarz pracując tyle lat w tym zawodzie nie ma nawet II stopnia specjalizacji pacjenci traktowani na sztuki odradzam

Bardzo dobry, znajacy swój zawód lekarz. Potrafi zająć się osobiście pacjentem i doprowadzić do wyleczenia. Znakomity chirurg ortopeda.