lekarz Roman Nowak

Ginekolog położnik, USG

Świetny lekarz.Prowadził moje dwie ciaze i za kazdym razem byłam w 100% zadowolona. Wszytsko idealnie .

Jestem bardzo zadowolna, wnikliwe badanie i zrozumiałe wyjaśnienia problemu całkowicie rozwiały moje obawy. Polecam.

DZIĘKI PANU DOKTOROWI URODZIŁAM ZDROWEGO CHŁOPCZYKA. DZIĘKUJĘ

DZIĘKI PANU DOKTOROWI URODZIŁAM ZDROWEGO CHŁOPCZYKA. DZIĘKUJĘ

Lekarz godny polecenia. Poświęcił tyle czasu ile trzeba było. Odpowiadał na każde pytanie bardzo dokładnie. Polecam

Bardzo uprzejmy i miły lekarz ;) Było to moje pierwsze badanie , przeprowadził je w bardzo fachowy sposób , nakażde zadane przezemnie pytanie odpowiadał bardzo wyczerpująco , przy wypisywaniu tabletek antykoncepcyjnych , zapytał w jakim przedziale cenowym je chcę ;)

Lekarz bardzo kompetentny, czasem zdarzają Mu się wpadki związane z zachowaniem wobec pacjentek. Ale przecież każdy może mieć gorszy dzień - lekarz też człowiek. Polecam, zwłaszcza, że w trakcie jednej wizyty można zrobić praktycznie wszystkie badania.

Lekarz bardzo miły i kompetentny . Wyczerpująco odpowiada na każde moje pytanie ( jestem pierworódką ) . Fajnie by było gdyby byl z nim kontakt kom . no ale nie wymagajmy za wiele . W kryzysowej sytuacji przyjmuje " na już " . Nie panikuje tak jak my kobiety , potrafi dokladnie wytlumaczyc i rozwiac nasze watpliwości . POLECAM !

Trafiłam do Pana dr po długich poszukiwaniach dobrego ginekologa podczas pierwszej ciąży,zawsze mogłam na niego liczyć,mimo że okropnie panikowałam bo długo nie mogłam zajść w ciąże,mała urodziła się o czasie-okaz zdrowia,dlatego też gdy zaszłam w ciąże po raz drugi nie wyobrażałam sobie innego lekarza prowadzącego.Faktycznie Pan dr telefony odbiera po 20,ale jak się coś złego dzieje można się z nim skontaktować wcześniej.GORĄCO POLECAM.

Tylko w gabinecie prywatnym jest milutki....

Tylko w gabinecie prywatnym jest milutki....

Świetny specjalista. Jak dla mnie jego spokój udziela się pacjentce. Prowadził moją ciąże i mam do niego pełne zaufanie. W sytuacji kryzysowej, jakiej mieliśmy okazję doświadczyć, opanowany i konkretny. Rzeczywiście nie jest typem lekarza, który nad każdym drobiazgiem dyskutowałby z pacjentką, ale ja szukałam ginekologa a nie psychologa. Od głaskania po głowie był mąż :) A co do godzin, w których można się do pana doktora dodzwonić zwykle rzeczywiście czekałam do dwudziestej, bo sama nie chciałabym, żeby doktor biegał co chwilę do telefonu w czasie badania. Ale kiedy potrzebowałam od razu powiedziałam, że jestem w ciąży i nie było problemu. Połączyli mnie i przyjął mnie jeszcze tego samego dnia między zarejestrowanymi pacjentkami. I nie dopłacałam :) Cóż oczekiwania co do lekarzy są różne ja pana doktora POLECAM. Klasa i kompetencja.