dr n. med. Roman Ostojski

Traumatolog, Ortopeda

dr n med. Roman Ostojski to prawdziwy i kompetentny ortopeda. Zgłosiłem się do Niego 16 grudnia 2010 r. z zablokowanym stawem kolanowym, który męczył mnie z przerwami od około 2 lat. Lekarze dotychczas ładowali mi w kolano blokady nie rozwiązując problemu. Dr Ostojski zdiagnozował chorobę na I wizycie, zalecił specjalistyczne badania diagnostyczne i 14 stycznia podczas II wizyty swoją diagnozę potwierdził i na 14.02.2011 r. wyznaczył termin zabiegu operacyjnego. 15 .02.2011 r. przeprowadził zabieg operacyjny: artroskopię kolana z resekcją zwłókniałego krwiaka. Dzisiaj zdjął mi szwy i zalecił rehabilitację. Czego więcej można oczekiwać od lekarza? Na każdym etapie leczenia - tak w gabinecie, jak w szpitalu - zajął się mną kompleksowo i bardzo konkretnie ograniczając się( co może się wielu nie podobać) do kwestii związanych z diagnostyką choroby, leczeniem operacyjnym oraz pooperacyjnym. Konkludując powiem tyle: Świetny ortopeda - tak diagnostyk jak również operator! Polecam każdemu, ko ma problemy ortopedyczne z czystym sumieniem.

dr Ostojski jest wyśmienitym specjalistą. Miałem robioną artroskopię i po 6 tygodniowej rehabilitacji znowu gram w squasha polecam wszystkim mającym problemy ortopedyczne.

polecam wszystkim mającym problemy ortopedyczne.

Jeśli moja opinia może komuś pomóc w wyborze lekarza to szczerze polecam dr Ostojskiego. Wykonał rekonstrukcję więzadeł w moim prawym kolanie po której czuje się bardzo dobrze. Poza tym jest dobry kontakt z Doktorem, rzetelna informacja. Ja jestem zadowolony. Polecam.

Problem wypadającego barku/ jeden niespodziewany ruch i bark poza stawem/. Operował mnie Dr. Ostojski i efekt przeszedł moje oczekiwanie, bo myślałem, że może da się coś poprawić, ale zeby było całkiem dobrze, to nie dowierzałem.Tymczasem jestem po prostu zdrowy "na bark" i ogromnie wdzięczny. Życzę wiele szczęscia w Nowym Roku. Andrzej

Bardzo dziękuję Panu Dr Ostojskiemu za zoperowanie kolana (zerwane więzadła) i Paniom rehabilitantkom z Ostomedu za super podejście do pacjenta i świetną rehabilitację. Czuję się znakomicie. Pozdrawiam, Arek W.

Pozdrawiam,
Arek W.

Trochę wątpliwości miałem w pkt3 - Czy jest uprzejmy?, bo zrypał Mnie w szpitalu ale z drugiej strony On się do operacji przygotował, zaś ewidentnie z Mojej winy odbyła się ona w innym terminie czyli Komuś innemu zabrałem miejsce w kolejce. W kontaktach bezpośrednich bardzo rzeczowy, potrafi długo i dokładnie wytłumaczyć co dolega i jak należałoby to leczyć.

Jest to wspaniały lekarz, dzięki niemu obecnie mogę chodzić. Szybko zdobył dla mnie miejsce w szpitalu i szybko zoperował. POLECAM.

POLECAM.

Dr Ostojski przeprowadził u mnie rekonstrukcje kolana. Po operacji i przejściu zaleconej rehabilitacji wróciłem do sportowego hobby (piłka nożna), i odzyskałem pełną sprawność. Ponad to człowiek miły, kontaktowy, poświęcający czas pacjentowi.

Ponad to człowiek miły, kontaktowy, poświęcający czas pacjentowi.

szybko zdiagnozował chorobę i podjął się leczenia. Efekty końcowe są zadowalające

P.doktor R.Ostojski jest osobą kompetentną pomocną przyjazdną dla pacentów.Polecam

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk