lekarz Roman Pelc

Najlepszy ortopeda, ma podejście do pacjenta, poświęca bardzo dużo czasu, tłumaczy... Interesuje się zdrowiem pacjenta poza wizytami. Super lekarz,a wręcz magik. Polecam

Pan dr Roman Pelc jest profesjonalnym ortopedą ,życzliwym ,potrafi trafnie ocenić stan zdrowia pacjenta.W wieku 80 lat uległam skomplikowanemu złamaniu barku i ramienia.Dzięki p.dr po bardzo trudnej operacji wszczepienia endoprotezy barku nabrałam chęci do życia - wdzięczna pacjentka Olga S.

Naprawdę dobry lekarz...!!!a nie co ten konowały typu Sokal..spierdoli mi dwie operacje nóg...cham i prostka pomyłka...człowiek...

Lekarz poważnie podchodzi do pracy .Jest bardzo pomocny , a co za tym idzie jest uprzejmy .Nigdy mi nie odmówił .

Bardzo dobry lekarz, zawsze mogę liczyć na pomoc. Sobota, niedziela czy poniedziałek zawsze odbierze i pomoże. Leczy moje schorowane nogi i nie tylko! Często poleca mi innych lekarzy, którzy mi pomogą. Lekarz renesansu!

Najlepszy doktor na Świecie. Lepszego nie szukajcie bo nie ma!!! *Godny zaufania. *Zawsze pomoże. *Służy pomocą. Nie zalecza, a leczy!! ❣️❣️❣️❣️❣️

Najlepszy doktor na Świecie. Lepszego nie szukajcie bo nie ma!!!
*Godny zaufania.
*Zawsze pomoże.
*Służy pomocą.
Nie zalecza, a leczy!! ❣️❣️❣️❣️❣️

Polecam tego lekarza. Jako jedyny trafnie zdiagnozował przyczynę moich dolegliwości, a odwiedziłem kilku specjalistów, którzy tylko zaleczali objawy. Takiego lekarza śmiało mogę polecić każdemu.

Polecam tego lekarza.
Takiego lekarza śmiało mogę polecić każdemu.

Super lekarz. Zawsze wysłucha i pomorze ma bardzo dużą wiedzę. Jedyny w swoim rodzaju zawsze uprzejmy i godny polecenia :) Ps. Nie ma znaczenia czy wizyta jest na nfz czy prywatnie.

Super lekarz.

Ps. Nie ma znaczenia czy wizyta jest na nfz czy prywatnie.

Ja lekarza podziwiam ma cierpliwość przyjemnie wszystkich nawet tych co nie są zarejestrowani mi pomógł nie mogłem chodzić

Podejście do pacjenta rewelacyjne. Ponadto profesjonalizm w każdym calu. Polecam znajomym i rodzinie.