dr n. med. Roman Pronczuk

Dermatolog estetyczny

Miałam u Pana Doktora dwa razy wykonany zabieg usuwania wrastających paznokci. Pierwszy zabieg miałam wykonany pół roku temu. Wszystko szybko się zgoiło. W 100% mogę polecić Pana Doktora dlatego też niedawno wróciłam do niego przy problemie z paznokciem u drugiej nogi. Doktor jest konkretny, podczas zabiegu często pyta o samopoczucie. Pozostała obsługa bardzo miła. Polecam

Doskonaly specjalista i profesjonalista pod kazdym wzgledem…A przy tym przemily co w naszych polskich realiach jest ciagle jeszcze bardzo rzadkie. Kolejny juz raz wracam do doktora walczac z naczynkami i po raz pierwszy, po wielu probach u innych lekarzy, widze efekty. Szczerze polecam i pozdrawiam doktora. Anna S.

Byłam u dr Prończuka z problemem wrastającego paznokcia, z którym borykałam się od ok. 2 lat, dzięki laserowemu zabiegowi w jego gabinecie zapomniałam o bolu i dolegliwościach z tym związanych.Polecam .

Witam, Ja miałem wykonany u dr Prończuka zabieg laserem Fraxel i jestem bardzo zadowolony z efektu. Polecono mi tego lekarza i moge potwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą, który zna się na rzeczy. Pozdrawiam Marcin

Witam,

Ja miałam wykonywany zabieg u dr R. Prończuka i w przeciwieństwie do mojej poprzedniczki bardzo polecam tego fachowca. Od wielu lat zmagałam się z problemem wrastających paznokci, byłam u wielu lekarzy i niestety nikt mi nie pomógł dopiero moja znajoma poleciła mi Klinikę dr i naprawdę mogę szczerze polecić. Dziękuję Doktorze za profesjonalizm:)

Zdecydowanie NIE polecam!!! Usuwał laserem zmiany na twarzy, w okolicach oczu. Za pierwszym razem latał od pokoju do pokoju (co 2 pacjentów to nie jeden)i zrobił to niedokładnie, inkasując niemałe pieniądze. Zgłosiłam się do poprawki, co było wi3elkim błędem - zrobił to źle, za głęboko, po drugim zabiegu mam tak koszmarne blizny, że trzecia seria zabiegu laserowego nie jest w stanie tego usunąć. Inkasując, oczywiście, drugi raz pieniądze. Ratujący moją skórę lekarze doradzali przekazanie sprawy na ręce prawnika, raczej się na to nie zdecyduję, mam nadzieję, że kosztowne zabiegi przyniosą ...

Zdecydowanie NIE polecam!!!
Usuwał laserem zmiany na twarzy, w okolicach oczu. Za pierwszym razem latał od pokoju do pokoju (co 2 pacjentów to nie jeden)i zrobił to niedokładnie, inkasując niemałe pieniądze. Zgłosiłam się do poprawki, co było wi3elkim błędem - zrobił to źle, za głęboko, po drugim zabiegu mam tak koszmarne blizny, że trzecia seria zabiegu laserowego nie jest w stanie tego usunąć. Inkasując, oczywiście, drugi raz pieniądze. Ratujący moją skórę lekarze doradzali przekazanie sprawy na ręce prawnika, raczej się na to nie zdecyduję, mam nadzieję, że kosztowne zabiegi przyniosą poprawę. Jestem jednak w obowiązku ostrzec przed tym "fachowcem", który najwyraźniej sam sobie wystawia pozytywne opinie. Bo ani nie jest miły, ani kompetentny, ani tani.
Wybierajcie uważnie lekarzy, najlepiej z placówek akademickich, których w Warszawie jest sporo

Pan Doktor jest naprawdę znakomitym specjalistą. Miałam wykonywany zabieg usuwania blizn laserem Fraxel i efekt jest rewelacyjny!Szczerze polecam:) Zadowolona klientka

Poprawnie rozpoznał przyczynę mojej dolegliwości. Przypisał lekarstwo i pomogło. Przed nim chodziłem do kilku różnych dermatologów z tym problemem i tamci wg mnie się nie popisali.

Polecam! po dwóch zabiegach laserem moja blizna nie jest już zapadnięta, czeka mnie jeszcze pare zabiegów , nie moge sie doczekac koncowych efektów:)

Nie polecam. Dr Prończuk pogorszył stan mojego palca. Miałem wykonany zabieg na wrastający paznookiec, który ten Pan spartaczył. Dodatkowo mam gronkowca i paciorkowca w cenie