dr n. med. Roman Pronczuk

Dermatolog estetyczny

3,9

Witam wszystkich, Miałam wykonanych 5 zabiegów laserem typ fraxel w klinice dermatologii i medycyny estetycznej MediDerm w Rembertowie u dr R. Prończuka. Pierwsze trzy zabiegi miałam robione na cała twarz- chciałam uzyskać optymalny efekt na całej buzi- kolejne dwa zabiegi miałam robione na same policzki- tutaj miałam bardzo głębokie blizny potrądzikowe. Pierwszy zabieg miałam robiony w grudniu 2009 r.- już po nim zobaczyłam zmianę na lepsze no i po miesiącu zapisałam się na kolejny zabieg i na kolejny….. Lekarz informował mnie że najlepszy efekt będzie od pół roku do roku ...

Witam wszystkich,
Lekarz informował mnie że najlepszy efekt będzie od pół roku do roku po wszystkich zabiegach.
Właśnie minęło pół roku i muszę przyznać że widzę duży rezultat.
Jestem bardzo zadowolona- blizny są mało widoczne- a wierzę że będzie jeszcze lepiej.
Same zabiegi znosiłam bez problemu(nie odczuwając żadnego bólu ani dyskomfortu)- - miałam przed nimi nałożony na ok. 60 min. krem znieczulający. Bezpośrednio po zabiegu skóra troszkę piekła i była zaczerwieniona-potem pojawiły mi się drobne strupki-, po tym skóra staje się bardzo sucha, łuszczy się - ale to wszystko znikało w przeciągu tygodnia(po wszystkich zabiegach).
Po wyjściu z gabinetu po 2-3 godz. czułam się już normalnie, a na drugi bez problemu nakładałam podkład i wychodziłam na dwór.
Polecam ten zabieg wszystkim osobom, dla których „zmorą” są blizny.
Klinika Medi Derm jest bardzo godna polecenia- profesjonalne podejście lekarza do pacjenta ,miła obsługa oraz bardzo konkurencyjne ceny.
Polecam!

Lekarz otwarty na nowe technologie medyczne w jego specjalizacji. Inwestuje w sprzęt najnowszy i najwyższej klasy. Zabiegi nie są tanie - ale coś za coś.

Miałam u Pana Doktora dwa razy wykonany zabieg usuwania wrastających paznokci. Pierwszy zabieg miałam wykonany pół roku temu. Wszystko szybko się zgoiło. W 100% mogę polecić Pana Doktora dlatego też niedawno wróciłam do niego przy problemie z paznokciem u drugiej nogi. Doktor jest konkretny, podczas zabiegu często pyta o samopoczucie. Pozostała obsługa bardzo miła. Polecam

Doskonaly specjalista i profesjonalista pod kazdym wzgledem…A przy tym przemily co w naszych polskich realiach jest ciagle jeszcze bardzo rzadkie. Kolejny juz raz wracam do doktora walczac z naczynkami i po raz pierwszy, po wielu probach u innych lekarzy, widze efekty. Szczerze polecam i pozdrawiam doktora. Anna S.

Witam, Ja miałem wykonany u dr Prończuka zabieg laserem Fraxel i jestem bardzo zadowolony z efektu. Polecono mi tego lekarza i moge potwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą, który zna się na rzeczy. Pozdrawiam Marcin

Witam,

Zdecydowanie NIE polecam!!! Usuwał laserem zmiany na twarzy, w okolicach oczu. Za pierwszym razem latał od pokoju do pokoju (co 2 pacjentów to nie jeden)i zrobił to niedokładnie, inkasując niemałe pieniądze. Zgłosiłam się do poprawki, co było wi3elkim błędem - zrobił to źle, za głęboko, po drugim zabiegu mam tak koszmarne blizny, że trzecia seria zabiegu laserowego nie jest w stanie tego usunąć. Inkasując, oczywiście, drugi raz pieniądze. Ratujący moją skórę lekarze doradzali przekazanie sprawy na ręce prawnika, raczej się na to nie zdecyduję, mam nadzieję, że kosztowne zabiegi przyniosą ...

Zdecydowanie NIE polecam!!!
Usuwał laserem zmiany na twarzy, w okolicach oczu. Za pierwszym razem latał od pokoju do pokoju (co 2 pacjentów to nie jeden)i zrobił to niedokładnie, inkasując niemałe pieniądze. Zgłosiłam się do poprawki, co było wi3elkim błędem - zrobił to źle, za głęboko, po drugim zabiegu mam tak koszmarne blizny, że trzecia seria zabiegu laserowego nie jest w stanie tego usunąć. Inkasując, oczywiście, drugi raz pieniądze. Ratujący moją skórę lekarze doradzali przekazanie sprawy na ręce prawnika, raczej się na to nie zdecyduję, mam nadzieję, że kosztowne zabiegi przyniosą poprawę. Jestem jednak w obowiązku ostrzec przed tym "fachowcem", który najwyraźniej sam sobie wystawia pozytywne opinie. Bo ani nie jest miły, ani kompetentny, ani tani.
Wybierajcie uważnie lekarzy, najlepiej z placówek akademickich, których w Warszawie jest sporo

Ja miałam wykonywany zabieg u dr R. Prończuka i w przeciwieństwie do mojej poprzedniczki bardzo polecam tego fachowca. Od wielu lat zmagałam się z problemem wrastających paznokci, byłam u wielu lekarzy i niestety nikt mi nie pomógł dopiero moja znajoma poleciła mi Klinikę dr i naprawdę mogę szczerze polecić. Dziękuję Doktorze za profesjonalizm:)

Byłam u dr Prończuka z problemem wrastającego paznokcia, z którym borykałam się od ok. 2 lat, dzięki laserowemu zabiegowi w jego gabinecie zapomniałam o bolu i dolegliwościach z tym związanych.Polecam .

Pan Doktor jest naprawdę znakomitym specjalistą. Miałam wykonywany zabieg usuwania blizn laserem Fraxel i efekt jest rewelacyjny!Szczerze polecam:) Zadowolona klientka

Polecam! po dwóch zabiegach laserem moja blizna nie jest już zapadnięta, czeka mnie jeszcze pare zabiegów , nie moge sie doczekac koncowych efektów:)