lekarz Roman Rokicki

Absolutnie unikać, jeżeli celem wizyty jest konsultacja medyczna. To lekarz, który mentalnie jest nadal w PRL-u z wiedzą medyczną zatrzymaną w momencie uzyskania dyplomu. To człowiek, który tylko "odwala robotę" by móc wreszcie pójść na kawę z pielęgniarkami. Jeżeli pacjent zauważa, że coś złego dzieje się w jego organizmie to idzie do lekarza pierwszego kontaktu. Pacjent liczy, że zostanie zdiagnozowany lub chociaż skierowany do lekarzy specjalistów w celu dalszej diagnozy, lub badań. Tymczasem opiniowany przeze mnie lekarz o osobowości choleryka skutecznie zniechęca do dalszych działań. Zarówno badań, jak i konsultacji ...

Tymczasem opiniowany przeze mnie lekarz o osobowości choleryka skutecznie zniechęca do dalszych działań. Zarówno badań, jak i konsultacji u lekarzy specjalistów.
A pamiętajmy, że rozpoznanie choroby na jej wczesnym etapie gwarantuje skuteczniejsze leczenie.
Masz depresje? — Idź pobiegaj. Jest ci zimno? — Zimą musi być zimno.
Brak empatii, brak wiedzy, brak analitycznego umysłu — po prostu człowiek beton.
Między innymi przez tego człowieka straciłem najlepsze lata mojego życia. Nie polecam.