to jest moj lekarz, od dzieciecych lat, pamietam jak jeszcze przyjmował w domu prywatnym , fajny , miły, spokojny, za duzo nie mowi, ale ja sie zawsze wszystkiego wypytuje, bo chce wiedziec, on zas od siebie powie tylko to co jest istotne,..no i w sumie to dobrze, bo w czasie zabiegu zajmuje sie zebem ,a nie jeszcze tłumaczenie co i jak i po co , a dlaczego...ja pytam zawsze po zabiegu, a on chetnie udziela odpowiedzi..naprawde dobry lekarz, moze sie w gabinecie nie przelewa, nie wiadomo czego tam nie ma, ale najwazniejsza jest reka stomatologa i umiejetnosci, wiedza... nie jest latwo dostac sie na wizyte z dnia na dzien, swiadczy to o tym , ze ludzie cały czas sie do niego zapisuja i lecza zeby...moj najlepszy dentysta, przekonalam sie, ze nie ma co eksperymentowac, byłam raz plombowac zeba w jednej z poradni, bedzo sie reklamujacej w dzierzoniowie, wspaniały sprzet i jeszcze nie wiadomo co.. , ale nie byłam zadowolona ...wole mało mowiacego Rowieckiego, z doswiadczeniem , i charakterem , pozdrawiam ...:)

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Miły uprzejmy bardzo kompetentny.Widać że zna się na tym co robi .Dysponuje odpowiednim wyposażenie gabinetu ,materiałami i wiedza.

Od ponad 12 lat przyjeżdżam z Opola do pana Rowieckiego..... Ktoś powie:kwestia przyzwyczajenia... Nie: FACHOWOŚĆ! Ostatnio byłam zmuszona do skorzystania z usług innego (także polecanego) stomatologa i.... porażka! Do zobaczenia w gabinecie!

Milo i sprawnie a co najwazniejsze bez naciagania jak to w innych gabinetach w tym miescie.Cena za leczenie nie jest wygorowana.Polecam

Super dentysta nie jest drogi I szybko mozna umowic sie na wizyte.za krone porcelanowa dalam 450 zl.,gdzie w Twoim usmiechu wyceniono ja na 1500. W dwa tygodnie wyleczyl mi wszystkie zeby.godny polecenia,spokojny I wykonuje dobra prace,polecam go jak najbardziej.:)

Witam, Jesli chodzi o pierwsze pytanie: "Czy spelnia moje oczekiwania" za bradzo nie rozumie pytania co mialo by sie w tej odpowiedzi zawierac...chcialem miec zrobione wszytkie zabki, ktore tego wymagaja...zostal tylko jeden zrobiony. Wiec moje oczekiwania nie zostaly spenione. W czasie zabiegu nie bylem informowany co bedzie robione i jak sprawa wyglada z moim zebem wiec to tez pozostaje wiele do zyczenia. A tym bardziej gdzie leje sie krew. Jesli chodzi o zabezpieczenie pacjeta podczas wykonywanego zabiegu to kiepsciutko. Panie doktorze papierowy reczniczek nie wiekszy niz papier toaletowy nie wystarcza! ...

Witam,

Jesli chodzi o pierwsze pytanie: "Czy spelnia moje oczekiwania"
Waciki tez powinno sie zmienic troszke czesciej...stomatologiem nie jestem, ale porownanie niewielkie mam co do higieny i kultury pracy innych stomatologow.
A chyba ostatnia sprawa nigdy przenigdy nie zdarzylo mi sie wyjsc od lekarza w koszuli z plamami krwi !!!
Nie polecam tego stomatologa.

Mam okropne problemy z zebami, odwiedzalam chyba wszystkich specjalistow w dzierzoniowie i zdecydowanie Pan Roman jest najlepszy

spokojny, miły lekarz budzi zaufanie dobrze wykonuje swoją prace. Tlumaczy co jest z zebem i co będzie robił Jest stosunkowo niedrogi. Ma mały miły gabinecik i nie zdziera kasy jak kilka "wypasionych" gabinetów w naszym miescie. Jedyny minus to w porównaniu z innymi stomatologami to w mało delikatny sposób robi znieczulenie

spokojny, miły lekarz
budzi zaufanie
dobrze wykonuje swoją prace. Tlumaczy co jest z zebem i co będzie robił

Uwazam że jest dobrym lekarzem, nie oczekiwałam długo na wizytę.

Uwazam że jest dobrym lekarzem, nie oczekiwałam długo na wizytę.

Fachowiec. Zna sie na rzeczy, jestem bardzo zadowolony.

Fachowiec. Zna sie na rzeczy, jestem bardzo zadowolony.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Dzierżoniów"?

Osiedle Tęczowe 5g
Dzierżoniów

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech
ulica Kopernika 3a
58-200 Dzierżoniów

Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
ul.Piastowska 42i
Dzierżoniów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTITIO"
ulica Królewska 30
51-215 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarska Praktyka Specjalistyczna "Krio-Dent"
Bielawska 14a
58-200 Dzierżoniów