lekarz Roman Różański

znakomity, znający się na rzeczy lekarz. potrafi doskonale wytłumaczyć, w pełni angażuje się i żywo interesuje problemami pacjenta. polecam :)

Wspaniały lekarz! Gorąco polecam Pana Doktora Różańskiego! Ogromna wiedza, zainteresowanie pacjentem, uprzejmość to jedne z wielu zalet. Nie byłam u Pana doktora półtora roku a on potrafił rozpoznać mnie na ulicy i spytać o moje zdrowie. W dodatku wszystko pamiętał! Dziękuję Panie Doktorze!!:)

Zawsze bardzo długo oczekuje się w kolejce, każdorazowo. Bez względu na porę dnia pracy. To zapewne efekt niewłaściwej organizacji pracy lekarza. To zniechęca. Uciążliwe kolejki powodują u pacjentów przeświadczenie o tym, że "lekarz jak jest dobry to się długo czeka".

Jednym słowem fachowiec. Zna się na rzeczy, świetnie wszystko tłumaczy, polecam wizytę u Dr Różańskiego :)

jest to lekarz godny zaufania Polecam go wszystkim.poświeca pacjętowi bardzo dużo czasu, dlatego też zawsze trzeba sporo odczekać na swoją wizytę.Troskliwy potrafi dzwonić i dopytywać się o zdrowie pacjęta.

Posiada dużą wiedzę medyczną, wyczerpująco informuje pacjenta na temat choroby i działania leków, miły, uprzejmy.