lekarz Roman Rutkowski

Jestem zadowolona w 100%.Doktor Rutkowski jest bardzo profesjonalny w tym co robi i do tego ma poczucie humoru czego nie mozna powiedziec o wiekszosci lekarzy a ta cecha najbardziej przydaje sie podczas wizyt aby rozladowac stres i napiecie.Najlepszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu.Polecam!!!!

Super lekarz, odbierał mój poród. Godny polecenia. Już wiem , że jeśli będę drugi raz w ciąży to właśnie pan Roman będzie prowadził moja ciążę Polecam :)

Od razu widać, że pan Roman jest lekarzem z powołaniem i lubi swoją pracę. Zabiegi przeprowadza rzetelnie, skupia się na każdym szczególe. Liczy się ze zdaniem pacjentki. Bardziej wyrozumiałego i kompetentnego lekarza nie znam. Miły, kulturalny, szanuje intymność kobiety, w przeciwieństwie do większości ginekologów. Jak najbardziej polecam.

Bardzo cenię sobie taki profesjonalizm jakim wykazuje się Dr.Rutkowski.Cieszę się,że są jeszcze tacy ludzie jak on,ktorzy traktują swoją pracę bardzo poważnie. POLECAM W 100%

Bardzo dobry lekarz...widac,że Pan Roman kocha to co robi.Jest bardzo miły i w porównaniu do innych lekarzy o tej samej specjalizacji wykonuje swoje obowiązki wzorowo!Polecam w 100%!

Zgadzam się w 100% z wyżej wymienioną opinią. Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Poleciłam koleżanką i każda jest zadowolona z wizyty.

Wciąż poszukujesz " Kielce"?

Selmedic
Chęcińska 14a