dr n. med. Roman Sadowski

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Pan Doktor Roman Sadowski jest wybitnym specjalistą w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej. Miałam okazję obserwować efekty jego pracy na sali po zabiegu. Widziałam pacjentki z progenią i połamaną szczęką po wypadku. Doktor Sadowski znakomicie poradził sobie z tymi problemami. Już po kilku godzinach od zabiegów pacjentki dosłownie płakały ze szczęścia jak zobaczyły swoje odbicie w lustrze. Tylko wybitny fachowiec, z dużą wyobraźnią, wiedzą i talentem chirurgicznym potrafi pomóc w takich przypadkach. Po zakończonym intensywnym dniu na sali operacyjnej Pan Doktor odwiedził nas na sali i dla wszystkich znalazł czas. Oby takich lekarzy było więcej.

Bardzo trudno się z nim porozumieć, bo wykazuje dużą wyższość wobec pacjenta. Nie tłumaczy procedur, z góry uważając, że pacjent nie zrozumie. Ze mnie zrobił idiotkę. Okazało się, że wszystko trzeba z nim mieć na piśmie, dogadanie się nie obowiązuje, bo inaczej pokazowo "odwraca kota ogonem". Pacjent nie ma prawa zmienić zdania, nie ma prawa wiedzieć, jaka procedura została wykonana. Zaznaczam, że u mnie wykonał procedurę bez wcześniejszego uzgodnienia oraz omówienia jej efektów, wbrew moim oczekiwaniom. Nie odpowiada na wiadomości, prędzej można liczyć na szybkie uzyskanie porady od chirurga z Korei Południowej niż kontakt z doktorem, w którego portfelu zostawiłam niemało pieniędzy. Nawet na płatnej konsultacji nie udziela pełnej informacji. O wszystko trzeba dopytywać, nie wytłumaczy nic sam z siebie. Udziela wymijających odpowiedzi, np. na pytanie o rodzaj zastosowanych szwów odpowiada, że nie są ze stali. I to wszystko jeszcze w standardach usługi prywatnej.

Rewelacyjny operator w zakresie chirurgii twarzowo - szczękowej!!! Polecam!!! Oby więcej takich specjalistów było w Polsce :)

Rewelacyjny operator w zakresie chirurgii twarzowo - szczękowej!!! Polecam!!!
Oby więcej takich specjalistów było w Polsce :)

bardzo nieuprzejmy lekarz. Potraktował mnie jak idiotke , jakbym nie miała szansy pojąć o czym on mówi. Traktował mnie " z góry" i nie wykazał żadnej empatii gdy cierpiałm. Koleżnka mi go poleciła i mowiła ze jest dobry, mnie nie zachwycił.... ale jako człowiek to kompletne dno.

6 lat temu bylam po wypadku rowerowym mialam polamana czesc twarzy.Trafilam na Doktora Sadowskiego. jakby nie on to nnie wiem jakbym dzis wygladala. Dziekuje doktorze. Jolanta J.

Doktor Sadowski jest dobrym specjalistą,zna sie na swoim fachu,kulturalny. Jednak bardzo sie ceni -jego usługi są kosmicznie drogie.Dla ludzi z grubym portfelem!

Byłam u pana doktora zarówno prywatnie jak i w szpitalu. W każdym przypadku pełen profesjonalizm, życzliwy i pełen zrozumienia dla pacjentów! Ze świeczką szukać drugiego takiego lekarza! Świetny chirurg szczękowo-twarzowy i stomatolog. POLECAM!!!

Bardzo drogi. Niedokładny po bardzo drogim leczeniu wypadła mi plomba po pło roku, ząb się ułamał. Nieuprzejmy w stosunku do pacjentów,

Gdyby wszyscy tak pracowali, nie byłoby problemów ze służbą zdrowia.Pasjonat swojego zawodu- do tego lubiący pacjentów. Niesamowita wiedza i zapał do pracy. Nikt nie jest pozbawiony jego pomocy w nagłych i trudnych przypadkach.

Nikt nie jest pozbawiony jego pomocy w nagłych i trudnych przypadkach.

Pełen profesjonalizm! Lekarz posiadający niesamowitą wiedzę i wprowadzający najnowsze sposoby leczenia. Dla tego lekarza nie ma przypadków beznadziejnych. Polecam!