specjalista chirurgii dziecięcej
w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej

Kontakt: www.chirurg-romanslawek.pl

Miejsca pracy:

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY ...

specjalista chirurgii dziecięcej
w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej

Kontakt: www.chirurg-romanslawek.pl

Miejsca pracy:

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY DLA DOROSŁYCH I DZIECI LEK. ROMAN SŁAWEK
ul. Wojska Polskiego 16 B
( poniedziałek, środa, czwartek, piątek ) - po uzgodnieniu telefonicznym

ARTIMED NZOZ Sp. Z o.o. Poradnia Chirurgiczna ul, Paderewskiego 4 - wtorek 14.30 - 18.00

Główne zainteresowania: LECZENIE PRZEWLEKŁYCH, TRUDNO GOJĄCYCH SIĘ...

Dr Roman Sławek jest wspaniałym lekarzem, który przede wszystkim nie przestał być człowiekiem. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, nawet jeśli ten przychodzi do niego ze wstydliwym problemem, potrafi stworzyć taką atmosferę, która całkowicie pozwala otworzy się i bez większego skrępowania przedstawić problem z którym boryka się często przez lata. Z całego serca polecam.

Do Pana doktora trafiłem z moją 10 letnią córką. Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie z dużym zaangażowaniem. Pan doktor poinformował mnie o wszystkim co będzie robił.

Serdecznie polecam Pana doktora. Ciepły i życzliwy człowiek, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem. Lekarz z powołania którego mogę polecić każdemy. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się tak wspaniałego lekarza, któremu zależy na zdrowiu i pomocy pacjentom, a nie na pieniądzach. Pan doktor bardzo pomógł mojej mamie za co serdecznie dziękuję.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w swoim zawodzie. Do tego jest miłym i uśmiechniętym czlowiekiem. Zawsze służy radą i pomocą. Gorąco polecam Pana doktora.

Bardzo dobry specjalista, z dużą wiedzą i doświadczeniem oraz ogromnym zaangażowaniem. Od kilku miesiecy sluzy rada i pomoca przy osobie lezacej. Szczerze polecam.

Z ręką na sercu polecam Pana doktora! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt zarówno z dzieckiem, jak i wystraszonym rodzicem. Jednym słowem - lekarz jakich mało!